Týmto spôsobom som sa zbavila vodného kameňa v práčke! Je takmer zadarmo a výsledok perfektný

Pračka sa nachádza v každej domácnosti. Šetrí vám čas a úsilie, preto musíme byť opatrní, aby sme ju udržali v dobrom stave po celé roky. Existujú mestá, kde je voda tvrdá, takže práčka sa musí čistiť, aby sa odstránili usadeniny.

Dnes chceme predstaviť metódu, ktorá sa trikrát ročne používa na čistenie práčky.

Použite kyselinu citrónovú na čistenie, keď máte práčku na 3,5 kg oblečenia, potrebujeme 2 sáčky (100 g) kyseliny citrónovej. Ak máte v práčke na 5 kg bielizne, zvýšte dávku na 150 g.

Pridajte kyselinu citrónovú do priestoru dávkovača pracieho prostriedku a zariadenie nastavte na dlhé pranie pri vysokých teplotách. Kyselina citrónová dokonale čistí vodný kameň vo vnútri práčky.

Táto metóda môže byť tiež testovaný na kanvici, pridáme kyseliny citrónovej 1 lyžicu, zalejeme vodou, privedieme k varu a necháme vychladnúť. Vylejeme ju a nie je žiadna stopa stupnice po vodnom kameni, potom ju riadne prepláchneme. Výsledky sa okamžite zobrazia.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>