Týmto spôsobom som odstránil vodný kameň v práčke! Je takmer zadarmo a výsledky sa okamžite zobrazia

Pračka sa nachádza v každej domácnosti. Šetrí vám čas a úsilie, preto musíme byť opatrní, aby sme to udržali v dobrom stave celé roky. Existujú miesta, kde je voda tvrdá, takže práčka sa musí čistiť, aby sa odstránili usadeniny.

Dnes chceme predstaviť metódu, ktorá sa trikrát ročne používa na čistenie práčky.

Použite kyselinu citrónovú na čistenie, keď práčka má 3,5 kg oblečenia na umývanie, potrebujeme 2 sáčky (100 g) kyseliny citrónovej alebo 2 lyžičky. Ak máte v práčke 5 kg bielizne, zvýšte dávku na 150 g.

Pridajte kyselinu citrónovú do priestoru dávkovača pracieho prostriedku a zariadenie nastavte na dlhé pranie pri vysokých teplotách. Kyselina citrónová dokonale čistí vodný kameň vo vnútri práčky.

Môžete si vyskúšať túto metódu v kanvici, umiestniť lyžicu kyseliny citrónovej do kanvice, variť a nechať ju vychladnúť. Vylejeme ju a nezostane žiadna stopa po kameni. Výsledky sa okamžite zobrazia.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>