Týchto 10 zvykov krásy musíte dodržiavať každú noc, ak chcete mať dlho mladistvý vzhľad

Naša pokožka je vystavená predovšetkým množstvu faktorov životného prostredia každý deň: ultrafialové žiarenie, prach, slnko, vietor, toxíny atď. Všetky znečisťujúce látky to ovplyvňujú a bohužiaľ ho menia. Tieto zmeny sa objavujú hlavne na našej tvári, ako sú vrásky, tmavé škvrny atď. Ak chceme znížiť ich vzhľad a mať mladší vzhľad pokožky, musíme sa o to postarať, pretože stav pokožky sa zhoršuje hlavne s vekom.

Tu je zoznam tipov krásy, ktoré musíte každý deň sledovať na ochranu našej pokožky:

1. Odstráňte make-up

Uistite sa, že ste si vždy vybrali svoj make-up pred spaním! To je veľmi dôležité. Vaše póry by mali dýchať, aby sa zabránilo ich upchávaniu. Upchaté póry môžu poškodiť pokožku a spôsobiť akné, rovnako ako tmavé škvrny. Použite hydratačný krém po odstránení make-upu.

2.Použite toner

Použite toner na očistenie pokožky predtým, než idete do postele. To vám pomôže obnoviť prirodzené hodnoty pH vašej pokožky. Zlepšuje odolnosť voči mikroorganizmom a baktériám. Toner tiež pomáha aktivovať pokožku a zvlhčiť ju.

3. Vyčistite zuby

To je zvyk, ktorý tiež ovplyvňuje vaše zdravie. Vaša ústna hygiena je veľmi dôležitá. To vám pomôže predchádzať perorálnym infekciám, mikróbom atď.

4. Aplikácia krému okolo očí

Krém, ktorý ste si dali okolo očí, vám pomôže hydratovať pokožku. Bolo by lepšie ho aplikovať po odstránení make-upu. Tým sa tiež zníži vzhľad vrások okolo tejto oblasti, ako aj viditeľnosť tmavých kruhov.

5. Použitie vazelíny na nohy

Vezmite si sprchu a potom natrite vazelínu na nohy. Jemne ich masírujte. Zabraňujete tým suchej pokožke a popraskaným pätám.

6. Hodvábne vankúše

Hodváb obsahuje 18 esenciálnych kyselín a mnoho prírodných bielkovín, ktoré vám pomôžu udržiavať pokožku mladú a zdravú. Budete tiež zabraňovať poškodeniu vlasov a zapletení.

7. Dobrý spánok

Batérie musíte dobiť. Dobrý spánok je od 7 do 8 hodín. To tiež zabráni vzniku tmavých kruhov a vrások na koži. Choďte do postele bez zapnutia telefónu alebo televízora. Vychutnajte si teplú vaňu alebo sprchu.

8. Zviazané vlasy

Zopnitete si vlasy pred spaním. Takže sa nedotknú vašej tváre a budete tiež schopní zabrániť zamotaniu. Vaše vlasy obsahujú tuky a nečistoty, ktoré môžu vyvolať škvrny.

9. Hydratať tvár so smotanou

Nočný krém je pre Vašu pleť veľmi dôležitý. Aplikujte na kožu skôr, než idete spať. Ráno bude vaša pokožka hydratovaná.

10. Použite krém na ruky

Umyte si ruky teplou vodou a mydlom. Potom ich utrite do sucha a naneste trochu hydratačného krému na ruky. Ráno budú jemné a ožijú!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>