Túžite po vačšom poprsí? Tento trik vám vytvorí bujný dekolt za pár minút

Každá žena túži po veľkom poprsí ale nie každúním obdarovala. Isté ženy sa dajú zveriť do rúk plastickým chirurgom, ale pre tie, ktoré sa tomu vyhýbajú máme úžasný trik. Len si ho vyskúšajte. Jednoducho si vykontúrujte.

Ako na to?

Pripravte si štetec, bronzer a rozjasňovač. To je všetko, čo potrebujete, aby ste svoje prsia zväčšili takpovediac ťahom štetca.

1. Vezmite si bronzer a veľký skosený štetec na líčka. Od bodu, kde sa stretáva ramienko podprsenky s košíčkom, veďte oblúčik až po hrudnú kosť. Zopakujte aj na druhej strane, aby vzniklo ohnuté „V“.

2. So svetlým rozjasňujúcim púdrom vytieňujte strednú oblasť medzi prsami, čím vznikne pomyselný trojuholník. Prechody rozmažte labutienkou dostratena.

Aký púder?

Na denné nosenie sa najlepšie hodí matný bronzer, ktorý zabezpečí veľmi prirodzený výsledok. Večer budete očarujúca, ak siahnete po púdri s trblietkami. Nezabúdajte, že menej je viac a nič netreba preháňať.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>