Trápia vás pigmentové škvrny? Vďaka tomuto starému receptu sa ich ihneď zbavíte

Tvoria sa vám na pleti škvrny? Tak by vám tento článok mal poradiť, ako sa ich dočista zbaviť. To, ako vyzeráme, je veľmi dôležité. Ak nám to pristane a nemáme na sebe žiadne vady, dodáva nám to sebavedomie a dobrý pocit. Je teda dôležité o svoju pleť dostatočne starať. Zdravá pokožka je taktiež symbol toho, že sa o svoju pléd vieme dobre starať a nie je nám ľahostajná.

V dnešnej dobe sa väčšina ľudí snaží vyriešiť svoje problémy s pleťou rôznymi krémami, kozmetikou, maskami a ďalšími produktmi, ktoré nielen že stojí veľa peňazí, ale nie je to nič zdravého, takže pokožke skôr ubližujú, než aby jej pomáhali. Preto vám tento článok ukáže, že sa dá o svoju pokožku starať aj prírodnou cestou.

Ako sa zbaviť škvŕn a pigmentových fľakov?

S týmto trikom, ako sa starať o svoju pleť a zároveň sa zbaviť škvŕn, už nebudete kupovať ďalšie drahé krémy. Môžete si ho pripraviť doma a ľahko. Nielen, že sa zbavíte skrvn, ale vaša pokožka „omladne“ a obnoví sa.

ingrediencie:

  • 4 kvapky peroxidu vodíka
  • 1 čajovú lyžičku čerstvej citrónovej šťavy
  • 3 kvapky glycerínu
  • 2 polievkové lyžice sušeného mlieka
  • 1 až 2 polievkové lyžice vody

postup:

1. Najprv zmiešame všetky ingrediencie v miske a pridáme iba jednu lyžicu vody.

2. Postupne počas miešania pridajte zvyšok vody, kým z ingrediencií nevznikne zmes.

3. Nechajte odstáť 5 minút a môžete ju použiť.

Pred tým, než masku z týchto prírodných surovín použijete na svoju pleť, tak ju dostatočne umyte mydlom a vodou. Potom ju utrite do sucha a môžete aplikovať. Po aspoň 15-20 minútach ju smejeme a opäť usušte. Masku používajte 1x týždenne.

Citrónová šťava bieli pokožku, ak máte citlivejšie pleť, začnite najskôr s menším množstvom všetkých ingrediencií, a to hlavne s menším množstvom citrónovej šťavy.
Mlieko pomáha pokožke dodať vitamíny, ktoré potrebuje a minerály. Tým pádom je potom pokožka hydratovaná a nie je vysušená.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>