Toto sú tie najlepšie ingrediencie na zlepšenie života a zdravia každej ženy, ak sa konzumujú správne

edci tvrdia, že určité potraviny majú sexistické tendencie, a preto zlepšujú len život a zdravie žien a nemajú rovnaký účinok na mužov. Konkrétne jablká, pomaranče, hrušky, vlašské orechy a šalát veľmi dobrým spôsobom ovplyvňujú zdravie jemnejšieho pohlavia a prispievajú k väčšej mobilite v treťom veku. Uprednostňujú sa diéty, ktoré sú založené na zelenine a ovocí a ktoré zakazujú nadmerný vstup soli, cukru a tukov.

Je dôležité jesť rôzne potraviny každý deň a nezamerať sa iba na niektoré potraviny. Avšak týchto päť potravín by malo byť vždy vo vašom stravovacom pláne.

Doktor Michael Graeger tvrdí, že ak ženy konzumujú dve hrsti vlašských orechov týždenne, tento zvyk určite predĺži ich život. Všetky predchádzajúce výskumy naznačujú, že vlašské orechy znižujú riziko cukrovky, srdcového infarktu, rakoviny a rakoviny prostaty.

Vedci poznamenali, že najnovšie údaje, ktoré dostali, boli zo vzorky 54 763 žien za posledných 30 rokov. Aby bola táto strava účinná, musíte ju trénovať roky.

Nečakajte a začnite ešte dnes!

ZDROJ:yourstylishlife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>