Toto jedinečné exotické ovocie je zásobárňou jódu, je užitočné pre prevenciu a liečbu ochorení štítnej žľazy

Zmes feijoa a medu je vynikajúcim zložením pre regióny, ktoré sú nepriaznivé z hľadiska obsahu jódu, to znamená pre väčšinu územia Ruska. Účinnosť použitia feijoa s medom pri chorobách štítnej žľazy a kardiovaskulárneho systému, laryngitídy, bolesť hrdla, vysoká vzrušivosť nervového systému, ako aj pri prevencii týchto ochorení bola dokázaná.

Nedostatok jódu má extrémne negatívny vplyv na celé ľudské telo, doslova od nechtov k vlasom v pravom slova zmysle. S nedostatkom jódu sú deti zakrpatené, ich intelektuálny vývoj je horší.

Navrhovaná kompozícia, ktorá obsahuje feijoa s medom, pomôže kompenzovať nedostatok jódu, pretože je obsiahnutá vo feijoe v ľahko stráviteľnej forme. Okrem jódu obsahuje feijoa vitamíny C, B, P, triesloviny, pektín a iné hodnotné látky a obsah vitamínu C vo feijóe nie je horší ako citrón.

Recept na Feijoa s medom

Ingrediencie, aby v rovnakom pomere, to je 1: 1. Feijoa sa pomelie v mlynčeku na mäso a dôkladne premiešajte s medom, vložte do sklenenej nádoby, zatvorte veko a vložte do chladničky. Vezmite 1 lyžičku 3 krát denne.

Postarajte sa o svoje zdravie a zdravie svojich blízkych – pripravte im výnimočne užitočnú a veľmi chutnú zmes feijoa s medom!

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>