Toto je správna cesta k odstráneniu škvŕn z bieleho oblečenia. Nikdy, by som neverila, že moje oblečenie bude znovu sneho biele

Mám rada biely odev! Ak milujete biele šaty, je dobré vedieť, že to, že držať bielu farbu, tákú ako keď sme si ju kúpili, je takmer neprípustné a že po celý čas hľadáme, akým spôsobom výrobok oprať, aby bolo bezchybné ako prvý deň.

V čase, keď chcete byť dobre oblečená, biela je teda tým najlepším riešením. Je elegantná, je čerstvá a je nepochybne niečo, čo všetci chceme použiť: biely odev. Ale ako sme na začiatku povedali, hlavnou nevýhodou bielych odevov je to, že s použitím a časom, bez ohľadu na to, ako sa o ne staráme, začne mať slonovinovú farbu.

Tu sú niektoré triky, aby vaše biele šaty boli biele

Všetko, čo potrebujete, je niekoľko lacných a ľahko dostupných surovín.

Citrón a soľ

Citrónová šťava má zvláštny charakter,eliminuje žlté škvrny, od potu a fľaky od dezotorantov.

Zložky:

  • 2 litre vody
  • šťava z dvoch citrónov
  • 125 g soli
  • neutrálne mydlo

Príprava:

Do nádoby dajte vodu a do neho blečenie, ktoré chcete odfarbovať a pridajte šťavu z citrónov, soli a mydla. Dobre premiešajte. Umiestnite odevy tak, aby ich voda úplne pokrývala a nechajte toto riešenie fungovať asi hodinu. Odstráňte odevy, opláchnite ich oriadne vodou a vysušte ich na priamom slnečnom svetle.

Sóda na pečenie

Sóda na pečenie môže tiež robiť zázraky pre vaše biele šaty.

Budete potrebovať iba tieto jednoduché prísady:

  • 3 čajové lyžičky sódy na pečenie
  • 2 litre vody
  • mydlo alebo prášok na pranie

Príprava:

Vykonajte rovnaký predchádzajúci režim zmiešaním prísad a pokrývaním odevov s týmto prípravkom. Nechajte počas 20 minút a potom opláchnite.

Jablčný ocot

To je ďalší starý trik používaný našimi babičkami, pretože ocot je ideálny na odstraňovanie škvŕn a odstraňovanie pachov. V tejto veci budete používať jedinú zložku a to je ocot. Budete potrebovať iba množstvo potrebné na pokrytie škvrny, ktorá sa má odstrániť.

Príprava:

Vložte ocot na znečistený odev a nechajte ho pôsobiť 15 minút. Opláchnite veľkým množstvom vody alebo ho normálne operte, pretože ocot má štipľavý zápach, ktorý je potrebné odstrániť.

Mlieko

Posledná zložka, ktorú môžeme použiť na čistenie odevov, je ideálna na odstránenie škvŕn. Použite orebné množstvo mlieka na pokrytie škvrny.

Príprava:

Vložte odev, ktorý sa má čistiť, do nádoby a pridajte toľko studeného mlieka, ktoré je potrebné na jeho zakrytie. Nechajte v ňom odev 1 hodinu a potom sa normálne umyte. Neuveriteľná zmena!

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>