Toto je najlepšia medicínka na bolesť hrdla bez užívania liekov. Už nemusíte znášať ich vedľajšie účinky, pomôže takmer okamžite

Streptokoková tonzilitída je infekcia hrdla spôsobená baktériami Streptococcus, ktoré spôsobujú faryngitídu. To je veľmi časté u detí vo veku od 5 do 15 rokov, aj keď ktokoľvek môže trpieť touto chorobou, pretože sa rýchlo šíri cez nosové výtoky a sliny. Najčastejšími príznakmi sú bolesť hrdla a zápal.

V dnešnom článku vás budeme naučiť, ako liečiť zápal hrdla prirodzeným spôsobom.

1. Med

Med má silné antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, ktoré účinne pôsobia na zápaly, infekcie a bolesť. Taktiež rýchlo bojuje proti baktériám, takže vám takmer okamžite pomôže.

2. Citróny

Citróny obsahujú vysoký obsah vitamínu C. Vitamín C je antibakteriálny, preto bude liečiť infekciu a pomôže upokojiť bolesť v krku. Pripravte čaj s citrónovou šťavou a medom a uvidíte, ako sa váš stav zlepší.

3. Esenciálne oleje

Esenciálne oleje môžu poskytnúť úžasné výhody v boji proti streptokokovej faryngitíde. Môžete použiť esenciálny olej z citrónu, grapefruitu, tymianu, levandule alebo škorice.

Pridajte päť kvapiek jedného z týchto éterických olejov do vody. Nalejte túto zmes do hrnca a ohrejte ju. Potom vdychujte paru, ktorá uvoľňuje hlien varením po dobu 10 alebo 15 minút. Postup opakujte toľkokrát, koľkokrát je potrebné počas dňa. Nasledujúci deň sa budete cítiť oveľa lepšie.

4. Jablčný ocot

Jablkový muštový ocot je jedným z najúčinnejších prírodných liekov na liečbu infekcií. Zrieďte 3 lyžice jablčného octu v teplej vode. Oplachujte ústne dutiny týmto roztokom a okamžite si všimnete veľké zmeny.

5. Červená paprika

Zmiešajte jednu čajovú lyžičku červenej papriky a pol pohára kokosového oleja alebo olivového oleja. Aplikujte ju v oblasti krku tak, aby sa svaly uvoľnili, čo vám pomôže liečiť infekciu.

Takže už nemusíte znášať vedľajšie účinky liekov, ktoré liečia krk.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>