Toto je dôvod, prečo je potrebné jesť 6 strúčikov praženého cesnaku raz za 3 dni

Dokonca som stratíte váhu …
Cesnak je silné prírodné antibiotikum. Dokonca aj 24 hodín po konzumácii cesnaku naďalej aktívne ovplyvňuje telo! Zabíja parazity a pomáha zbaviť sa toxínov, tento jedinečný výrobok pomáha zlepšovať vnútorné orgány a pomáha vyliečiť aj chronické ochorenia.

Ako jesť cesnak

Je užitočné jesť cesnak, vyprážaný v panvici alebo pečený v rúre. Takto pripravený cesnak nemá ostrý vôňu a chuť, ale zachováva svoje liečebné vlastnosti, úplne absorbované telom.

Dobré je zvyk raz za 2-3 dni na varenie tohto cesnaku, a budete príjemne prekvapení vaším zdravím! Cesnak výrazne zníži hladinu cholesterolu v krvi, vyčistí tepny a pomôže zbaviť sa problémov s tlakom. Takýto produkt je preukázaný každému, kto má problémy so žalúdkom a nadváhou, je u diabetikov neuveriteľne užitočný.
Pečený a vyprážaný cesnak má vysokú nutričnú hodnotu, rieši problém neustálej únavy a oslabenej imunity. Samostatne, chcem poznamenať, že takéto jedlo vám môže pomôcť schudnúť! Ak chcete zrýchliť metabolizmus, stojí za to jesť šesť protéz varené špeciálne cesnakom aspoň raz za 2 dni.
Nezabudnite piť veľa tekutín pri užívaní tohto liečivého lieku! Každá bunka tela bude očistená a omladená po 2 týždňoch takejto liečby cesnakom.
Informujte svojich priateľov, aby ste vyskúšali tento prírodný liek, cesnak môže nahradiť veľa liekov a posilniť vaše zdravie!
ZDROJ:paulrise.blogspot.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>