TOTO HOVORIA VAŠE NOHY O VAŠEJ OSOBNOSTI. BOL SOM VEĽMI PREKVAPENÝ, AKÉ PRESNÉ JE TO!

Vaše ruky môžu o vás niečo povedať. To isté však platí pre vaše nohy. Ich tvar prezrádza niečo o vašej osobnosti .

Rímska noha.

Pri rímskej nohe sú palec a druhý prst rovnako dlhé. Ľudia s týmto tvarom nohy sú považovaní za veľmi spoločenských a spoločenských. Neradi sedia dlho. Okrem toho radi cestujú a radi cestujú a spoznávajú iné kultúry. Často sú výstrední a radi sú stredobodom pozornosti. Profesionálne sú často veľmi úspešní. Ich milostný život je veľmi vášnivý .

Dlhá noha

Tu sú prsty na nohách často veľmi malé. Ľudia s týmito nohami vedia veľmi dobre tajiť. Majú však výkyvy nálad, ktoré spôsobujú problémy sebe i ostatným. Tiež sa radi maznajú so svojím partnerom a oddávajú sa pôžitkom.

Grécka noha

Tu je druhý prst dlhší ako palec. Títo ľudia sú optimistickí a ľahko sa vzrušujú. Títo ľudia však nie sú odolní proti stresu a majú ťažkosti s každodennými úlohami, ako je nakupovanie topánok. Sú však dychtiví pomôcť, kde sa dá. V posteli sú pekne dominantné. To je prípad aj na pracovisku.

Farmárska noha

Ľudia, ktorých prsty sú rovnako dlhé, sa považujú za diskrétnejších. Sú to veľmi spoľahliví a svedomití súčasníci. Dôležitý je pre nich poriadok a čistota. Ľudia s nohami na farme sa rozhodujú racionálnym spôsobom. Málokedy sa nechajú viesť svojimi emóciami.

Existuje však ešte jeden „test nôh“, ktorý poskytuje informácie o vašej osobnosti:

Môžete oddeliť malý prst od ostatných

Ak dokážete natiahnuť malíček od ďalších štyroch, ste veľmi dobrodružní a nechcete sa nudiť. U týchto ľudí sa však hovorí, že skôr klamú ostatných.

Nemôžete oddeliť malý prst

Ak to nemôžete urobiť, ste veľmi štruktúrovaná osoba a hodnotový poriadok. Ste tvorom zvyku a nemáte sklon sa meniť.

Teraz konečne viete, prečo máte tento tvar nôh.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>