Toto DUO nie je len pochutinka, ale je to fantastická energetická bomba a všestranný liek

Vlašský orech má mnohostranné uplatnenie v kuchyni. V sladkých aj slaných receptoch, v likéroch či v jednohubkách. Ale je to aj výborný liek a dnes si ho môžete pripraviť.

Je to veľmi jednoduché a ľahké na prípravu. Musíte len postupovať podľa jednoduchých pokynov.

DUO liek

Med s orechmi nie je len pochúťka, ale med je prevážne zložený z jednoduchých cukrov glukozy a fruktozy. Tieto cukry zaručujú medu rýchlu stráviteľnosť, t.j.rýchle získanie energie pre telo. S glukozov a fruktozou sa do tela dostávajú všetky ostatné látky, ktoré med obsahuje. Sú to enzýmy, vitamíny, minerálne látky, antyoxidanty a mnoho dalších.

Nieje náhodou,že jadro orecha pripomína ľudský mozog. Vlašské orechy sú ideálnou mozgopotravou a to vdaka vitamínom E,B1 a B6.Podporujú funkciu mozgu.Pomáhajú odstraňovať také druhy civilizačných chorvôb ,ako sú depresie,stres,podraždenosť i nadmerná únava.Pozitívne pôsobia na vlasy,nechty a pokožku.

Budete potrebovať: 

  • 40 vlašských orechov 
  • Jedna fľaštička domáceho medu 
  • sklenená nádoba

Najprv dôkladne umyjete vlašské orechy a prepichnite ich niekoľkokrát s ihlou. Potom ich dajte do skleneného pohára a zalejete medom. Nechajte to potom na slnku a počkajte 40 dní. Po 4o dňoch je nápoj pripravený.

Ako ho používať? 

Túto zmes môžete vypiť v dopoludňajších hodinách na lačný žalúdok. Každý deň vypite len jeden malý pohárik.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>