Toto bude odnes váš najlepší priateľ. Produkt, ktorý vám pomôže k správnemu fungovaniu obličiek aj bez drahých liekov

Možno sa budete čudovať, ale všetky časti tejto rastliny od koreňov cez listy až po bobule sú pre obličky urobeným liekom na dlhý a zdravý život. Reč je divokej ruži. Táto rastlina Vás navyše zbaví prípadných opuchov, tmavých vačkov a kruhov pod očami či akýchkoľvek bolestí v boku.

Prečo práve táto rastlina? Šípky sú bohaté na vitamín C, triesloviny, katechíny a flavonoidy. Všetky tieto látky sa vyznačujú schopnosťou rozpúšťať ľadvinové kamene!

Ako si správne prečistiť obličky?

Pevne veríme, že sa šípky stanú najlepším priateľom Vás aj Vašich obličiek. Nielen, že Vás zbaví soli, ale rozloží aj obličkové kamene, upraví funkciu životne dôležitých orgánov a zmierni akýkoľvek prípadný zápal. Čo je dôležité, počas tohto procesu čistenia obličiek, dochádza k prečisteniu zároveň i pečene!

Čo budete potrebovať?

  • 2-3 PL sušených alebo čerstvých plodov šípok
  • 500-700 ml vriacej vody
  • termosku
  • slamku

Ako na to?

Šípky zalejte vriacou vodou a nechajte odstáť v termoske, nelepí cez noc. Ráno, až vstanete, bude Váš nápoj pripravený na použitie!

Pre správne prečistenie obličiek, by sa odvar mal piť 2-3x denne, najlepšie jeden pohár (200ml) po jedle. Podstatne dôležitým upozornením pri pití tohto drinku je fakt, že by ste odvar mali vždy piť slamkou. Vŕta Vám v hlave prečo? Je to jednoduch =, odvar zo šípok obsahuje vysoký podiel kyseliny askorbovej, ktorá môže mať pri pravidelnom užívaní nepriaznivý vplyv na zubnú sklovinu, čím môže dôjsť až k zafarbeniu Vašich zubov.

V priebehu očistnej fázy by ste vždy mali piť dostatok vody po celý deň. Tým prispejete k odstráneniu všetkých škodlivých látok z tela. Odporúčame aj diétu, ktorá bude založená na jedlu bez soli. Ako náhradu poslúži napr. Koriander, rasca, kôpor, petržlenová vňať alebo citrónová šťava.

ZDROJ.bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>