Tieto vážne dôvody ma donútili začať konzumovať ovsenú kašu každý deň. A vôbec neľutujem, skôr naopak, odporúčam to každému

Ak nechcete zahrnúť ovsené vločky vo vašej strave, dnes sme vám niekoľko dôvodov, prečo by ste mali robiť to súčasťou vášho života.

Ovos obsahuje bielkoviny, vitamíny B a nenasýtené tuky a prezentované zrná, ktoré majú najvyššiu hodnotu bielkovín vo všetkých svojich vlastnostiach. Je užitočný pre pokožku a pre reguláciu črevného tranzitu. Je ľahko stráviteľný a môže byť spotrebovaná každým.

Aj keď v dávnych dobách to bolo považované za jedlo z nižších tried, dnes je spotrebovaná po celom svete vďaka svojim početným výhodám, ktoré budeme dnes hovoriť.

Venujte pozornosť všetkému, čo oves môže urobiť pre vaše zdravie:

1. Ovos je zdrojom jedinečných vlákien. Len 5 polievkových lyžíc obsahuje všetky potrebné vlákna denne.

2. Ovos je schopný znižovať hladinu cholesterolu v krvi.

3. Práve vysoké koncentrácie vlákien prispievajú k absorpcii uhľohydrátov, čo pomáha vyrovnať hladinu glukózy, čím sa oneskoruje trávenie.

4. Ovos prispieva k normalizácii tranzitu čreva, pretože je trávený a rýchlo absorbovaný črevom.

5. Keď je zámer konzumovať ovsené vločky zameriava na odstránenie zápchy, je potrebné ho sprevádzať kvapalnými látkami, najmä vodou.

6. Ovos dávajú pocit plnosti, pomáhajú nám jesť menej.

7. Uhľohydráty poskytujú energiu na celý deň. Jeho spotreba sa odporúča hlavne na raňajky.

8. Ovos obsahuje vitamíny a minerály potrebné na to, aby telo mohlo vykonávať určité funkcie. Vitamíny B1 a B2 , ako aj železo a horčík poskytujú dobrú výživu.

9. Ovsené vločky, musia byť konzumovaná s mliekom, pretože ide o veľmi univerzálnyu obilninu, ktorá môže byť zmiešaný s jogurtom, ovocnou šťavou, a dokonca môže byť súčasťou rôznych produktov ako ďalšie zložky.

10. Aby ste dosiahli sýtosť, odporúčame konzumovať kašu na raňajky a pri občerstvení.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>