Tieto recepty na boľavé kĺby sú osvedčené a ľudia, ktorí majú s nimi skúsenosti, nedajú na ne dopustiť

Bolesti kĺbov sú problém, ktorým trpia naozaj mnohí. A čo je na tom najhoršie, z roka na rok sa ich bolestivosť zvyšuje. Môže za to vek, priveľa športu, alebo naopak jeho nedostatok. Dôležité je zbaviť sa ukrutnej a stupňujúcej sa bolesti.

MASŤ

V 0,5 litra teplého medu pridajte 1 polievkovú lyžicu suchéj horčice a 3 lyžice pečeného jahňacieho tuku. Rozotrite na boľavé miesta a zabaľte ich a nechajte ich až do rána. Opakujte 2 týždne bez prerušenia.

OREGÁNO

 Vyrobte si vlastný čaj proti bolesti z kombinácie oregána, rozmarínu a tymiánu. Sušené bylinky dajte do šálky, zalejte vriacou vodou, lúhujte 10 minút a sceďte.

KÚPELE

Počas leta vysušte list paprade a malinové listy. Na prípravu kúpeľov si pripravte: 2 šálky suchých bylín na 5 litrov vody a nalejte do kúpeľa. Pripočítajte k správnemu množstvu vody. Kúpte sa 15-20 minút. Vysušte sa a choďte do postele. Liečba, by mala trvať aspoň 3 týždne. Skvelý efekt!

ZDROJ:mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>