Tieto jadrá sú schopné liečiť väčšinu smrteľných chorôb, mali by ste ich konzumovať 2-3 krát denne

Aby sme boli úprimní, vieme, že budete ohromení, keď sa dozviete, že hroznové semená sú veľmi silné protirakovinové látky. Áno, sú to veľmi silné protinádorové zložky (sú silnejšie ako iné známe ovocie na svete).

Výskum zistil, že extrakt z hroznových semien je oveľa silnejší ako tradičná chemoterapeutická liečba a môže zabíjať vyvíjajúce sa rakovinové bunky.

Pravdepodobne si sa pýtate teraz, ako to funguje?

Keď rakovina postupuje, podstata hroznového semena, ktoré môže zabíjať rakovinové bunky, funguje takto:

Výťažok zo semien hrozna sa priamo zameriava na rakovinové bunky. Najlepšie je, že extrakt z hroznových semien nemá žiadny negatívny vplyv na zdravé bunky. Ako sme už spomenuli, extrakt z hroznových semien je zameraný na pokročilé rakovinové bunky, ktoré overia zdravé bunky bez toho, aby sa ich dotkli.

Odborníci sa domnievajú, že extrakt z hroznových semien spôsobuje oxidačný stres a tým iniciuje proces známy ako apoptóza, čo znamená, že bunky sa začnú zabíjať. A pacienti s rakovinou môžu konzumovať tieto bunky a zabiť ich.

Ďalšou dobrou vecou je, že výťažok z hroznových semien môže zničiť rakovinové bunky, ktoré vyvinuli rezistenciu na lieky a lekárske zákroky. Inými slovami, môžu dosiahnuť úspech bežnej chemoterapie.

Tu je to, čo potrebujete vedieť pre túto liečbu:

materiál:

  • 1 šálka hrozna
  • 1 sklenená nádoba s vekom
  • 1 čisté uteráky

Ako sa pripraviť?

Tu by ste mali vedieť: najprv umyte hrozno vodou. Potom nechajte vysušiť od vody a vyberte senená. Potom nechajte tieto jadrá vonku sušiť 2-3 dni. V deň 3 pomeľte všetky semená a umiestnite ich do pohára a nechajte ich na tmavom, chladnom mieste.

Ako používať?

Musíte tento prach konzumovať 2-3 krát denne. Pridajte lyžicu vody do pohára vody alebo džúsu. Dobre premiešajte a spotrebujte zmes. Uistite sa, že používate túto liečbu po dobu troch mesiacov a potom prestávkujte 2 mesiace.

Môžete zaručiť, že vás výsledky prekvapia. Dúfame, že ste tento článok našli užitočný a nezabudnite ho zdieľať s rodinou a priateľmi.

ZDROJ:netkadin.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>