Teraz už viem prečo sa všetky ženy zbláznia za týmto receptom, vrátane známych hviezd

Čas sa pomaly blíži, keď každá žena začne mať záchvaty paniky – príde leto a stehná a zadok majú pozoruhodný vplyv na pôžitok zo zimných jedál a fyzickej aktivity vo forme celulitídy. Ak ste objavili tento opis, potom nie ste jediná. Vedeli ste, že 80% žien má problém s celulitidou vrátane známych hviezd.

Hoci je na trhu množstvo anticelulitídnych prípravkov, podľa dermatológov existuje jeden prírodný liek, ktorý je účinnejší ako čokoľvek, čo môžete kúpiť. Je to zmes dvoch zložiek, ktoré všetci máme v našom dome – sóda a med!

Stačí len jednu lyžicu jedlej sódy s jedinou lyžicou medu, pridajte trochu vody a vložte ju na sporák variť. Po varení varte zmes 2 až 3 minúty, tak nechajte ju krátko vychladnúť (nie úplne) a zatiaľ čo je ešte teplá, masírujte s ňou tú časť tela, kde máte celulitídu. Masírujte asi 3 minúty a potom umyte teplou vodou. V problematických oblastiach používajte čistý med, ktorý sa masíruje počas 4 až 7 minút.

Podľa odborníkov, rovnako ako ženy, ktoré už tento recept vyskúšali, je to najlepší spôsob, ako sa zbaviť celulitídy a dierok kože, čo z neho vyzerá hrozne. Medová masáž zlepší krvný obeh, zníži celulitídu bez zavedenia chemikálií a toxínov do tela.

Tip: Pri používaní tejto zmesi by ste nemali preháňať, najmä silným tlakom počas masáže, pretože môžete roztrhnúť kapiláry.

ZDROJ.:feelhealthylife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>