TENTO TRIK UŽ ZA 7 MINÚT ZMIERNI BOLESTI KĹBOV, CHRBTA, SVALOV A ĎALŠIE!

Ďumbier je vďaka svojim zahrievacím a zmäkčujúcim vlastnostiam schopný zmierniť bolesti kĺbov , chrbta, svalov a zápalov.

Ďumbier má navyše silnejší terapeutický účinok ako lieky proti bolesti, ale nemá žiadne vedľajšie účinky.

Koreň zázvoru je tiež účinný pri zmierňovaní bolesti svalov po intenzívnom cvičení. Potvrdzujú to početné vedecké štúdie.

Kúpeľ s koreňom zázvoru je jedným z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov, ako obnoviť fyzickú silu, zbaviť sa zápalov a bolesti kĺbov.

Takéto kúpanie pri prvých príznakoch nachladnutia vám môže pomôcť rýchlo sa s tým vyrovnať. Ale ak je teplota, kúpeľ sa neodporúča.

Pomôže tiež rýchlo zmierniť únavu a zbaviť sa nespavosti, pomôže vám rýchlejšie zaspať a tvrdo spať celú noc.

Tu je príklad, ako sa správne vykúpať.

 

Potrebujete iba koreň zázvoru a pohodlný kúpeľ. Skvelou možnosťou môžu byť aj – kúpele na ruky a nohy. Tiež aktivujú obranyschopnosť tela proti nachladnutiu a zápalom kĺbov.

Nastrúhajte čerstvý koreň zázvoru a vložte do 2–3 vreciek z prírodného plátna, zaviažte ich stuhou a vložte do vane naplnenej teplou vodou.

Odporúča sa kúpať sa so zázvorom 7-10 minút.

Ak máte vysoký krvný tlak alebo máte problémy so srdcom, nesmiete sa kúpať. Najlepšou možnosťou by bolo použiť kúpeľ na ruky alebo nohy.

Ak máte na pokožke pupienky, rany, odreniny, stopy po bodnutí hmyzom, potom vám ich efektívna eliminácia pomôže zázvorový kúpeľ.

Po použití prvých kúpeľov so zázvorom bude možné predĺžiť čas jeho užívania na 15-20 minút.

Ďumbierové kúpele vám dodajú nával vitality, zmiernia únavu a výrazne zmiernia bolesti kĺbov a časom sa úplne zastavia.

Ak máte vážne zdravotné ťažkosti, pred užitím akéhokoľvek tradičného lieku sa odporúča konzultovať s lekárom.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>