Tento sirup je 10-krát silnejší ako penicilín – zabíja všetky infekcie a baktérie vo vašom tele

Vedľajšie účinky konvenčných liekov môžu byť problémom. Máme však niekoľko dobrých správ – existuje spôsob, ako získať produkt 10-krát účinnejší ako penicilín, na prípravu ktorého budete potrebovať niekoľko jednoduchých komponentov dostupných vo vašej kuchyni.

Najlepšie na tomto produkte je, že všetky ingrediencie sú 100% organické a nemusíte sa obávať vedľajších účinkov.

Tento nástroj pomôže vyriešiť problémy s dýchaním, suchý a pretrvávajúci kašeľ, astmu, bolesti v krku, výtok z nosa. Zachráni vás dokonca pred chronickou bronchitídou.

Recept

zloženie:

  • Cesnak – 4 struky
  • Voda – ½ šálky
  • Organický jablčný ocot – ¼ šálka
  • Organický prírodný med – ½ šálky

Aké sú zdravotné prínosy vyššie uvedených zložiek?

Cesnak

Táto zelenina má antibakteriálne a antivírusové vlastnosti a rýchlo a účinne bojuje s dýchacími problémami. Posilní váš imunitný systém, vďaka ktorému budete menej náchylní na infekcie a bude tiež bojovať proti vírusom, ktoré sa postupom času zmutovali.

Jablčný ocot

Okrem svojich antibakteriálnych a antivírusových vlastností obsahuje ocot jablčný mušt veľmi užitočné enzýmy, stopové prvky a baktérie, ktoré pomáhajú zlepšovať vaše celkové zdravie. Váš imunitný systém sa posilní a zabránite infekcii dýchacích ciest.

Med

Med je bohatý na účinné antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, ktoré pomôžu zmierniť bolesť v krku a kašeľ. Organický surový prírodný med je bohatý na prospešné enzýmy, vitamíny a minerály. Je to vynikajúci antioxidant, ktorý pomáha bojovať s voľnými radikálmi a detoxikuje vaše telo.

Ako vyrobiť sirup:

  • Najskôr nasekajte strúčiky cesnaku na malé kúsky.
  • Rozdrvte ich.
  • Potom pridajte ostatné ingrediencie a premiešajte.
  • Vložte zmes do sklenenej nádoby a nechajte ju cez noc.
  • Nasledujúci deň zmes pretrepte a uložte na chladnom a tmavom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Dávkovanie a spôsob podávania

Ak sa cítite zle, vezmite každé dve hodiny lyžicu domáceho sirupu. Ako preventívne opatrenie a posilnenie imunitného systému si môžete vziať päť kvapiek sirupu denne.

ZDROJ:jesnsprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>