TENTO SIRUP JE 10-KRÁT SILNEJŠÍ AKO PENICILÍN – ZABÍJA VŠETKY INFEKCIE A BAKTÉRIE VO VAŠOM TELE!

Vyvarujte sa nadmernému užívaniu antibiotík a prejdite na prírodnú metódu na posilnenie imunitného systému.

Infekcie a baktérie vás môžu napadnúť kedykoľvek počas roka. Chrípka je počas zimného obdobia úplne bežná. Imunitný systém je pripravený bojovať proti infekcii. Avšak, zakaždým, keď náš imunitný systém je schopný bojovať s infekciou, čerpáme kempovanie prepomoc yu k antibiotikám hod .

Ale v dnešnej dobe je veľa infekcií spôsobených vírusmi rezistentnými na lieky. V takýchto prípadoch antibiotiká nepomáhajú vyliečiť zdravotný stav. Antibiotiká majú navyše dlhý zoznam vedľajších účinkov, a preto je lepšie vyhnúť sa ich častému užívaniu.

K posilneniu imúnny teho systémy majú , sú prírodné prostriedky, ktoré sú oveľa silnejšie, než lieky a antibiotiká.

Tu je recept na prírodný prostriedok, ktorý občas silnejší antibiotiká s , pre liečbu respiračných infekcií, pretrvávajúci kašeľ, bolesti v krku, astma, chronická bronchitída a problémy s dýchaním.

Domáci silný penicilín.

Recept vyžaduje iba 3 prísady, ktoré sú dokonale dostupné, a postup je taký jednoduchý, že si ho môžete pripraviť ajsami doma.

Zloženie :

 • 3-4 strúčiky cesnaku
 • ½ pohára vody
 • jablčný ocot – ¼ šálka
 • ½ šálky medu

Pokyny :

 1. Vezmite 3-4 strúčiky cesnaku a dobre ichrozdrvte  .
 2. Pridajte ¼ šálky jablčného octu do ½ šálky medu.
 3. Dobre premiešajte a pridajte ½ šálky vody.
 4. Roztoku v sklenenej nádobe uložiť a nechať ho sedieť cez noc získať hladké zmesi.
 5. Kmeň zmesi v dopoludňajších hodinách a uložiť ju v tme a chlade.
 6. Ak trpíte infekciou, užite 1 polievkovú lyžičku. l. každých pár hodín, kým nie je infekcia zreteľná.
 7. Ak nie ste chorí, ale chcete posilniť svoj imunitný systém, užite každý deň 4 – 5 kvapiek roztoku.
 8. Použite tento liek mesiac a váš imunitný systém bude silnejší.

Prínosy prísad pre zdravie.

Cesnak je považovaný za dôležitú súčasť alternatívnych terapií pri dýchacích problémoch. Má antivírusové a antibakteriálne vlastnosti, ktoré pomáhajú posilňovať imunitný systém. Má tiež schopnosť bojovať proti zmenám mutácií vírusov. Cesnak sa skladá zo zlúčeniny nazývanej alicín, ktorá ho robí10-krát silnejším ako penicilín. Vďaka kombinácii užitočných vlastností sa cesnak považuje za super potravinu, ktorá nám pomáha zostať neustále zdraví.

Jablčný ocot pomáha bojovať protivírusom a baktériám vďaka svojim antibakteriálnym a antivírusovým vlastnostiam. On tiež stimuluje imunitný systém a chráni je nám proti infekcii. Skladá sa z prospešných baktérií, enzýmov a stopových minerálov, ktoré sú veľmi dôležité pre celkovú pohodu a zdravie.

Med sa považuje za najlepšiu prísadu na liečbu kašľa a bolesti v krku. Má protizápalové a upokojujúce vlastnosti, ktoré môžu pomôcť zmierniť podráždenie spôsobené infekciou. M jednotky sú bohatým zdrojom vitamínov, enzýmov, minerálov a antioxidantov, ktoré nám pomáhajú zostať zdraví.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>