Tento nástroj je naozaj jedinečný, dokáže obnoviť vašu pamäť a dokonca pomáha aj v boji s nadváhou

Aj vám sa často stáva, že ste zabudli niečo kúpiť. Len veľmi málo ľudí môže ísť bez napísaného zoznamu a kúpiť všetko, čo potrebujete na varenie jedál. Bohužiaľ, často musíme si uvedomiť, že na niečo zabudneme.

 Ale čo robiť, keď je čas, rozvíjať pamäť? Nebojte sa, existuje riešenie! Pripravili sme pre vás recept jedinečný nástroj , ktorý môže nielen obnoviť pamäť, ale tiež pomáha v boji proti nadváhe.

Hlavnou zložkou je- chren. Pravdepodobne ste počuli o zdravotných vlastnostiach, ktoré má koreň tejto rastliny. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, draslík, vitamíny B1, B2, B6, železa, fosforu a horčíka. A v kombinácii so zázvorom stáva prítomné aj vitamíny a stopové prvky.

Ako variť prostriedok pre zlepšenie pamäti

BUDETE POTREBOVAŤ

  • 125 g koreňa chrenu
  • 4 citrón
  • 2 lyžice škorice
  • 2 cm zázvoru
  • 3 lyžice medu

PRÍPRAVA

  1. Vložíte do mixéra zázvor a chren, nasekajte.
  2. Pridajte citrónovú šťavu, med a škoricu. Mix všetkého.
  3. Výsledná zmes sa skladuje v sklenenej nádobe.

POSTUP

Zmes by mala byť konzumovaná-1 polievková lyžica pred jedlom dvakrát denne po dobu troch týždňov.

Po použití tohto nástroja, všimnete si, že sa vám výrazne zlepšila pamäť. Okrem pamäte, zmes chrenu so zázvorom má pozitívny vplyv na sluch a zrak, urýchľuje látkovú výmenu, a tým je strata hmotnosti. To tiež znamená, že znižuje únavu a podporuje dobré baktérie v žalúdku.

Len tri týždne – a už môžete zabudnúť na ťahák do potravín a niečo dôležité. Ale nezabudnite, aj na cvičenie, ktoré rozvíja pamäť.

 Zdieľajte užitočné informácie so svojimi priateľmi.
ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>