Tento muž vyliečil cukrovku bez použitia akýchkoľvek liekov: Jedinou vecou, ​​ktorú použil, je tento úžasný nápoj

Tento muž zistil, že má cukrovku, a to len náhodou, pred 4 rokmi. Ukázalo sa, že jeho hladina cukru v tom čase bola 29, preto mu lekár povedal, že jeho pankreas už nie je funkčný. To znamená, že musí pravidelne užívať inzulín, aby zostal nažive.

Nechcel však brať žiadne lieky. Namiesto toho sa rozhodol stať sa fyzicky aktívnejší a využívať prírodné zdroje, nápoje a prostriedky nápravy.

Za 25 dní tento mladý muž stratil 11 kg a nezastavil sa tam. Už po štyroch mesiacoch bol úplne novým človekom, bol o 20 kg ľahší a jeho hladina cukru v krvi bola normálna bez použitia inzulínu.

Dnes vám v tomto článku ukážeme recept na obľúbenú šťavu tohto muža!

Potrebné prísady:

  • 5 banánov
  • 2 jablká
  • 2 kivi
  • hrsť kapusty

Príprava:

Príprava tohto nápoja je veľmi ľahká a jednoduchá. Všetko, čo musíte urobiť, je dať všetky ingrediencie do mixéra. Potom pridajte pol litra vody do zmesi pekne všetky ingrediencie.

konzumácia:

Pite pol litra tejto zmesi ráno. Zvyšok zmesi musíte vypiť po celý deň.

Okrem toho by ste mali vedieť, že táto šťava je mimoriadne prospešná, pretože poskytne vášmu telu všetky živiny potrebné pre zdravú krv a mozog.

ZDROJ:yourstylishlife.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>