Tento elixír vyvolal revolúciu v liečbe dny a bolestí kĺbov, začnite ho užívať a vaše trápenie rýchlo skončí

Dna a bolesti kĺbov sú veľmi časté ochorenia, ktoré dnes ovplyvňujú veľmi veľa ľudí. Riešením bývajú najčastejšie doplnky stravy alebo lieky utišujúce bolesti a zápaly.

Lenže existuje aj veľa účinných prírodných receptov, ktoré trápeniam s kĺbmi dokážu pomôcť. Okrem toho, že prírodné látky vedia byť skutočne efektívne, majú aj ďalšie pridané zdravotné prínosy pre celé telo.

 

Teraz vám predstavíme vynikajúci a zdravý spôsob ako odstrániť kryštalizáciu kyseliny močovej, ktorá je za bolesti kĺbov zodpovedná.

Základom receptu je uhorková šťava

Uhorka je tou plodinou, ktorá by malatento problém vyriešiť. Šťava z nej je vynikajúcim prostriedkom, ktorý obrazne povedané „schladí“ telo.

Okrem toho je tiež účinnou alkalizujúcou zložkou, ktorá neutralizuje a odstráni kyselinu močovu. Tá pri dne a reumatických bolestiach vytvára v kĺboch malé kryštáliky.

Počas pitia uhorkovej šťavy môžete na začiatku pociťovať mierne zvýšenú bolesť. To je však dobré – ide o znak toho, že terapia zaberá a nastáva liečenie. Bolesť vzniká vtedy, keď sa usadené toxíny rozrušia a dajú do pohybu.

Pre zníženie bolestí je vhodné do tohto receptu pridať ešte zázvor, zeler a citrón. Tieto potraviny pomáhajú počas prechodu tela očistným procesom zmierňovať zápaly.

Ingrediencie:

  • 2 plátky zeleru
  • 1 priemerne veľkú uhorku
  • 1/2 citrónu
  • kúsok (1 až 2 cm) zázvoru

Príprava:

Všetku zeleninu a ovocie dôkladne očistite a umyte vodou. Nakrájajte ich na kúsky, ktoré sa vám zmestia do odšťavovača.

Na uhorkách môžete nechať šupku vtedy, keď nie je postrekovaná, prípadne ak ste ju dobre vyčistili. V prípade, že si nie ste istí, tak uhorku radšej ošúpte. To isté platí aj pre citrónovú kôru.

Umiestnite všetky ingrediencie do odšťavovača a odšťavte ich.

V závislosti od stupňa ochorenia konzumujte 1 až 3 takéto nápoje denne, najlepšie na lačno. Pokračujte s tým až do vymiznutia bolestí.

ZDROJ:jenbloknot.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>