Tento efektívny a lacný nástroj si zaslúži, aby o ňom vedel každý človek. Pomocou neho dosiahnete hodvábnu hladkosť a jemnosť pokožky na nohách

Každá žena sníva o dobre upravených a krásnych nohách. Suchá, popraskaná koža a mozoly na nohách sú nielen krásne, ale aj nepríjemné. Ale som pripravený dať na niečo, čo možno nájsť v každej kuchyni, blahodarne pôsobí na pokožku nôh, má antiseptické vlastnosti, a dokonca aj schopnosť znižovať tvrdosť vody.

Je to efektívny a lacný nástroj. S jeho pomocou môžete ľahko dosiahnuť neuveriteľnú jemnosť a citlivosť kože na nohách 0, a to nemusíte bežať na drahé kúpele a ku kozmetičke.

Takže ako urobíte nohy hladké a hodvábne?

Všetko, čo potrebujete na tento postup, je 4-5 litrov vody a 3 lyžice bežnej sódy na pečenie.

Rozpusťte stanovené množstvo sódy v horúcej vode a ponorte do nej nohy 15-20 minút. Potom jemne osuštete nohy, kefkou na odfarbenie pokožky, potritete ich vazelínou alebo výživným krémom, oblečte vlnené ponožky a neodokrývajte ich aspoň niekoľko hodín.

Po prvom postupe si všimnete hmatateľný rozdiel.

Tento postup opakujte každý deň ďalších 5-7 dní, potom pokračujte za 7 dní. Celkovo je potrebné tento cyklus zopakovať trikrát.

Po absolvovaní celého postupu získate požadovaný výsledok – hladké a jemné nohy.

Veď si ich zaslúžia!

 

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>