Tejto žene už nebolo pomoci, ale stal sa zázrak, vzala liečbu do vlasných rúk a vyliečila sa z rakoviny krvi týmto práškom

V ohromujúcom zdravotnom „zázraku“, ktorý zanechal lekárov v šoku, 67-ročnej pacientke sa zrazu podarilo  vyliečiť jej rakovinu krvi tým, že ju liečila kurkumou.

Po rokoch bežnej liečby – vrátane chemoterapie – sa nepodarilo liečiť jej stav, Dieneke Fergusonová sa obrátila na prirodzenú liečbu jej ochorenia.

Lekári vyjadrili že „jej prípad je prvou zaznamenanou situáciou, v ktorej sa pacient vrátil s použitím korenia po ukončení konvenčných lekárskych ošetrení.“

Po 3 zlyhaní chemoterapie (spolu so štyrmi transplantáciami kmeňových buniek) sa rakovina myelómu pani Fergusonovej rýchlo rozširovala.

Potom začala užívať 8 g kurkumínu denne – látku nachádzajúcu sa v kurkátovom korení – a zlúčenina mala rýchle a dramatické výsledky.

Kurkuma je starodávny ázijský liek, ktorý sa už dávno používa na liečbu chorôb a keďže sa doteraz uskutočnilo len málo vedeckých štúdií, robí to Dieneke príbeh veľmi dôležitý pre výskumníkov.

„Rakovina, ktorá má priemerné prežitie iba o päť rokov, spôsobuje zvýšenú bolesť chrbta a už mala druhú recidívu.

„Ale to sa stabilizovalo po tom, čo pani Ferguson, zo severného Londýna, v roku 2011 našla nápravu na internete a rozhodla sa ju vyskúšať ako posledná možnosť.

Lekári pani Fergusonovej z Barts Health NHS Trust v Londýne, zdokumentované v britskom časopise Medical Medical Journal:

 „Pokiaľ je nám známe, je to prvá správa, v ktorej kurkumín preukázal objektívnu odpoveď v progresívnom ochorení bez konvenčnej liečby.“

Štúdia o tom, ako efektívne kurkuma korenia je pre liečenie rakoviny myelóm stále prebiehajú ako jeden expert, Dr Abbas Zaidi vysvetľuje, „len málo, ak vôbec, iba doplnky stravy ako alternatíva k štandardnej antimyeloma terapiu.“

Zatiaľ čo ďalší výskumníci dodali: „Pri absencii ďalšej liečby antimyelómom pacientka plahovala a zostala stabilná za posledných päť rokov s dobrou kvalitou života.“

Niektorí odborníci však naliehajú na verejnosť, aby používala obmedzenie a nestala sa príliš nadšení z noviniek.

Profesor Jamie Cavenagh, jeden z autorov správy, zdôraznil, že korenie nemusí fungovať pre každého:

„Mnoho mojich pacientov užíva kurkumín v rôznych fázach liečby. Nie som proti tomu.

„Dieneke je najlepšou odpoveďou, ktorú som pozoroval a je jasné, pretože sme zastavili všetky ostatné liečby.“

Pani Furgusonová je jednou z približne 5 500 ľudí, ktorích každý rok postihuje myelóm. Toto ochorenie údajne zabíja okolo 3 000 ročne.

Pokiaľ ide o Dieneke, hovorí, že je „frustrovaná“, že lekári pravdepodobne nebudú predpisovať korenie iným pacientom v najbližšej dobe.

„Dúfam, že môj príbeh povedie k tomu, že viac ľudí sa dozvie o úžasných prínosoch kurkumínu pre zdravie,“ povedala.

ZDROJ:davidwolfe.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>