Táto vlasová maska ​​znovu privedie späť vaše poškodené vlasy do života a bude to trvať iba 15 minút

Každá žena túži mať krásne, hladké a silné vlasy a nikto nechce, aby ich vlasy vyzerali sucho a neživo. Takže, ak máte poškodené a suché vlasy a zúfalo by ste s tým chceli niečo urobiť, potom je pre vás želatínový prášok tým správnym.


Aj keď to môže znieť neuveriteľne, ale táto úžasná zložka môže vaše vlasy naozaj zosilniť a tiež znovu vyzerať krásne, lesklé a zdravé. Najlepšie je, že nemusíte míňať veľa peňazí za drahé a neúčinné vlasové prípravky, pretože želatínový prášok je skutočne lacný. Tento recept na ošetrenie vlasov je tiež taký jednoduchý, že ho budete chcieť pravidelne používať.

Kľúčovými zložkami v tomto recepte sú prolín a glycín nachádzajúci sa v želatíne. Želatína pozostáva z bielkovín a aminokyselín, vďaka čomu je ideálna na ošetrenie vlasov.

Budete potrebovať:

• ½ šálky mlieka
• 1 vajíčko
• 1 lyžica želatíny
• 2 lyžice jablčného octu
• 2 lyžice olivového oleja
• 2 lyžice vášho bežného kondicionéra

Príprava:

Zahrejte mlieko a pridajte do neho želatínu. Dobre premiešajte a potom pridajte vajíčko, olivový olej a kondicionér. Kombinujte všetko dobre. Naneste túto masku na mokré vlasy a položte na ňu sprchovací klobúk. Nechajte to asi 30-40 minút. Potom si vlasy umyte ako obvykle. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, mali by ste ju používať dvakrát za týždeň. Po prvom ošetrení budete môcť vidieť zmeny a neveríte svojim očiam!

ZDROJ:Healthy Lifestyle Zone.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>