Táto tráva je schopná vyliečiť mnoho chorôb žien a dokonca aj zachrániť život

Ženy sú často nazývané slabým pohlavím, a to platí najmä o zdraví žien – môže sa ľahko a rýchlo stratiť a tak ťažko obnoviť. V počiatočnom štádiu možno mnohé choroby prekonať pomocou liečivých rastlín.

Fytoterapia je dobrým prírastkom liečby. Liečivé byliny obnovujú mnohé funkcie tela a stabilizujú ich stav.

Dobre známy fakt – príčinou väčšiny chorôb, ktoré postihujú ženy, ako sú myómy, maternicové myómy, endometrióza, cysty a ďalších benígnych nádorov sú choroby, pre ktoré máme v tom čase nevenoval pozornosť, a že sa teda presťahoval do chronickej formy. Patrí medzi ne adnexitída (zápal prídavných látok) a chronická kolitída, ktorú spravidla nikto nelieči.

Preto, aby ste vyliečili benígne nádory, musíte najprv odstrániť príčinu ich výskytu. Liečba nie je rýchla a mala by sa vykonávať komplexným spôsobom. Použitie bylín je úplne na mieste, pretože liečba liečivých bylín, ktorých cieľom je vyrovnanie narušeného metabolických ochorení, k zvýšeniu imunity, odstránenie zápalových procesov, normalizáciu všetkých vnútorných orgánov. Je veľmi užitočné v zložení bylinných odvariek a infúzií patrí med, má priaznivý vplyv na každý orgán, každú bunku nášho tela.

A teraz niektoré účinné recepty tradičnej medicíny na liečbu chorôb žien

V prípade zápalu pri liečbe musíme poslúchať gynekológa, ale aj pri užívaní liekov je vhodné piť bylinné čaje z liečivých bylín.

Takto: zmiešajte rovnomerne trávu ďateliny hojivej, bylina zemežlč a kvety matky a nevlastnej matky. Nalejte 1 polievkovú lyžicu bylinnej zmesi s pohárom vriacej vody a nechajte lúhovať jednu hodinu. Vezmite 3 polievkové lyžice 5 krát denne počas 2-3 týždňov.

Normalizácia vaječníkov a maternice funkcie tiež prispieť k rastlinám, čo spôsobuje zápchy v panvových orgánov a zvyšuje tonus svalov maternice:

  • majorán
  • estragón
  • aloe
  • petržlen

Berte na vedomie tieto rastliny:

Vezmite 3 lyžice obyčajného oregana, naliať 500 ml vriacej vody do termosky, nechať asi hodinu, precediť a piť 0,5 pohára trikrát denne.

2 lyžice koreňového alebo petržlenového semienka naliať 0,5 litra vriacej vody, variť na slabom ohni 3-5 minút, nechať 30 minút a piť 0,5 šálky trikrát denne.

S myómom, fibromiómom, mastopatiou je veľmi užitočné pravidelne, 1-2 mesiace žuvť ako žuvačku, alebo ako cukrík, kus propolisu.

Pri erózii krčka maternice sú tieto recepty účinné

Zmiešajte 1 polievkovú lyžičku tymianu a mäty, nalejte 0,5 l vriacej vody a varte v uzavretej nádobe na nízkej teplote po dobu 5 minút. Potom ochlaďte a vezmite polovicu pohára 4-5 krát denne.

Zmiešajte rovnako harmančekové kvety, maliny, ľubovník bodkovaný, listy z čučoriedky a kopytníkov. 1 lyžica drvenej zmesi naliať pohár vriacej vody a nechať lúhovať 15 minút v termose alebo vo vriacom vodnom kúpeli. Následne preceďte a pite 3 hodiny denne pred jedlom.

ZDROJ.fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>