Táto šťava zachránila už mnoho ľudí pred smrťou: Po mnoho desaťročí je tento nápoj známy po celom svete a na jeho výrobu potrebujete iba 2 minúty

Hlavnou úlohou modernej medicíny je nájsť liek na rakovinu – alebo si to väčšina ľudí myslí. Internet je dnes plný mnohých článkov, ktoré hovoria o prírodných liekoch, ktoré v mnohých prípadoch fungujú efektívnejšie ako moderné farmaceutické lieky. Prečo si teda namiesto chirurgického zákroku a chemoterapie a následných škodlivých vedľajších účinkov, ktoré sa po týchto postupoch nedajú vyhnúť, nevyberajú alternatívne metódy liečby?

Účelom dnešného článku je zdieľať s vami recept na neuveriteľnú šťavu, ktorá sa už desaťročia používa na porážku strašnej choroby, ktorá si vyžaduje milióny životov.

Táto šťava pomôže posilniť imunitný systém, obnoví energiu a zlepší krvný obraz. Ľahko sa pripravuje, má však jednu nevýhodu – nie je chutná. Ak si však uvedomíte všetky jeho zdravotné prínosy, uvedomíte si, že prínosy prevažujú nad touto malou nevýhodou.

Hlavnými zložkami sú repa a mrkva a táto šťava sa vysoko odporúča pacientom s rakovinou, pretože môže pôsobiť proti účinkom konvenčných spôsobov liečby rakoviny. Šťavu môžete piť kedykoľvek počas dňa alebo kedykoľvek sa cítite depresívne alebo unavené.

zloženie:

  • 1 kg repa
  • ½ kg. mrkva
  • 1 kg med
  • 3 jablká
  • 3 pomaranče

Spôsob varenia:

Miešajte všetky ingrediencie v mixéri, až kým nedosiahnete homogénnu zmes. Potom nalejte načervenalú tekutinu do sklenených fliaš a uložte do chladničky. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď ráno vypijete nápoj na lačný žalúdok.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>