Táto šťava je schopná zabiť rakovinové bunky za 2 dni, tento extrakt sa považuje za jeden z najúčinnejších prírodných liekov proti smrteľnej chorobe

Nedávno skupina kanadských vedcov zistila, že existuje účinná rastlina, ktorá dokáže zabiť rakovinu prirodzene a bez vedľajších účinkov za 2 dni!

Úžasné správy pochádzajú z University of Windsor, kde vedci skúmajú účinky púpavy na rakovinu od roku 2009. Projekt sa začal, keď jeden onkológ objavil vzťah medzi koreňovým čajom púpavy a nižším rizikom rakoviny.

Pamela Ovadje je postdoktorandská kandidátka na univerzite, ktorá našla výhody koreňa. „Jeden onkológ, ktorý s nami pracoval, nám povedal neuveriteľné zlepšenie pacienta, ktorý konzumoval denne čaj z koreňa púpavy.

Hneď sme začali vyšetrovať tento čaj, aby sme zistili, ako na ne reagujú ďalší pacienti, ale boli sme skeptickí. Myslel som, že púpava rastie po celom svete, a ak vôbec niečo je skvelé, ľudia by už dávno našli, „spomína si.

„Odkedy sme začali tento projekt, dokázali sme sa dostať von z koreňového extraktu púpavy a použiť ho v mnohých typoch ľudskej rakoviny v laboratóriu. V laboratóriu sme pozorovali jeho účinnosť proti bunkám leukémie, rakovine hrubého čreva a rakovine pankreasu a chronickej myelomonocytárnej leukémii. Zistili sme, že koreň púpava má na ne silný účinok bez poškodenia zdravých buniek. Štúdie potvrdili účinnosť u myší transplantovaných ľudských rakovinových buniek, „hovorí Ovadje.

Výťažok z koreňov púpavy bol od roku 2015 schválený na humánne pokusy a je v prvej fáze výskumu liečby lymfómu a leukémie. Dr Sciarra Pandi, biochémista na univerzite a jeden z vedúcich pracovníkov v oblasti výskumu, považuje extrakt za jeden z najúčinnejších prírodných liekov proti smrteľnej chorobe.

Ako pripraviť púpavový čaj

Púpavový čaj sa pripravuje zo sušeného mletého koreňa. Použiť ale môžete aj na jemno nakrájaný čerstvý koreň.

Približne 1 až 2 čajové lyžičky koreňa (podľa chuti a závažnosti ochorenia) zalejte 2,5 dcl vriacej vody a nechajte vylúhovať približne 15 minút.

Čaj pite 2 až 3 krát denne, najlepšie pred jedlom. Užíva sa niekoľko mesiacov.

AKO TO FUNGUJE?

Extrakt funguje vyvolaním apoptózy v rakovinových bunkách. Jednoduchšie to robí rakovinové bunky spáchať samovraždu bez poškodenia zdravých buniek akýmkoľvek spôsobom. Hoci výskum je stále na začiatku, ukázal veľa potenciálu a môže byť základom pre budúcu liečbu.

ZDROJ:worldnewsclub.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>