Táto maska nevyzerá 2 krát lákavo, ale omladí vás až o niekoľko rokov, má fantastické omladzujúce vlastnosti

Môžete omladiť svoju tvár pomocou tvárovej masky? Samozrejme, tento recept vám pomôže. Použite ho dvakrát týždenne a uvidíte, ako vaša pleť začne vyzerať mladšie. Dajte jej šancu a vyzbrojte sa nejakou trpezlivosťou.

Táto maska ​​má veľmi dobré omladzujúce vlastnosti. Pozostáva z látok, ktoré potrebuje koža a obnovuje jej žiarivosť. Tieto produkty sú tiež 100% prírodné.

prísady:

  • 1 lyžičku smotany
  • 1 lyžička mletá v mixéri ryže
  • 1 lyžička mletej ovsené vločky
  • 1 lyžičku mletých vlašských orechov
  • 1/3 zrelého banánu

príprava:

V prvom rade musíme pomlieť orechy, ryžu a ovsené vločky. Môžeme použiť mixér alebo mlynček na kávu. Potom sa preoseje cez sito, aby sa získal samotný prášok a oddelili sa väčšie kusy. Keď máme našu „múku“, môžeme ju teraz zmiešať s drveným banánovým krémom.

Masku položíme na predtým vyčistenú tvár a necháme ju 15 minút. Po tejto dobe budete cítiť, že maska ​​vyschla a vaša pleť sa stala napätou. Teraz ju môžete umyť vodou. Použite masku dvakrát týždenne. Suché ingrediencie si môžete pripraviť vo väčšom množstve a potom stačí banán rozotrieť so smotanou a pridať 3 lyžičky vopred pripravenej zmesi.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>