Táto čínska metóda dokáže zachrániť život človeku pred mŕtvicou, mali by ste ju poznať

Čínska profesorka Irene Liu, vás uisťuje, že môžete iba ihlou zachrániť človeka pred mŕtvicou. Je to netradičný a výnimočný spôsob, ako niekomu zachrániť život a práve sa ho dozviete!

Keď človek dostane mŕtvicu – znamená to nedostatok kyslíka, ktorý spôsobuje umŕtvenie mozgových buniek. A vtedy to treba urýchlene riešiť a človeku pomôcť.

Niekoľko tipov ako pomoct človeku, ktorý dostane mŕtvicu:

  • S človekom, ktorý dostane mŕtvicu nesmiete akokoľvek hýbať!
  • Najlepšie riešenie je v danej situácie je vziať sterilizovanú ihlu – keď máte istotu, že ihla je sterilizovaná, zatlačte s ňou do končeku prstov postihnutého.
  • Po ľahkom prepichnutie kože, kedy budete sledovať ako krv pulzuje z rany uvidíte, či pulzuje tlkotom srdca alebo skoro nevyteká. Keď sa krv hýbe normálne, bude pacient v poriadku, ale keď sa krv ihneď zastavila – je to veľmi vážny stav!
  • Keď má pacient ústa nakrivo – masírujte mu ušné lalôčiky, keď sa im zmení farba na červenú, vezmite znova ihlu a ľahučko na lalôčiku prepichnite kožu – tlačte na miesto prepichu kým nevytečú 2 kvapky krvi. Počkajte než sa pacientov stav stabilizuje a medzitým zavolajte záchrannú službu a alebo ho urýchlene dostavte do nemocnice.

Jedná sa o tradičnú čísnku metódu, ktorú používajú dokonca čínski záchranári.

Mŕtvica je bohužial druhou najčastejšou príčinou úmrtí na svete!

 ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>