Táto burina je tisíckrát silnejšia než chemoterapia a čo je najdôležitejšie, bez poškodenia tela

Počuli ste o tomto zázračnom lieku?

Budeme s vami hovoriť o skutočnosti, že púpavový čaj vylieči mnoho chorôb, ako napríklad rakovinu, a len za 2 dni. Zabraňuje aj budúcim rizikám rakoviny. Je užitočná a má liečivé vlastnosti. Je tiež ľahké ho pripraviť. V minulosti bol tento čaj univerzálnym liekom. Teraz tento koreň uzdravuje rakovinu. Čoskoro tí istí experti povedali, že púpavou môžete zabiť rakovinu a funguje ešte lepšie ako chemoterapia.

Štúdia, ktorú vypracovala katedra chémie a biochémie v Kanade, uvádza, že tento koreň porazí rakovinu a necháva zdravé bunky neporušené. Odborníci schválili túto metódu.

 Prínosy pre zdravie

Medzi ostatné zložky patrí púpavka obsahujúca vitamíny A, B a C, kyselinu listovú, draslík, kremík, železo a triesloviny.

Vzhľadom na jej zloženie má tieto hlavné vlastnosti:

Čistenie:

čistí naše telo toxínov. Preto odporúčame ju najmä pre tých so zdravotnými problémami, ktoré vyžadujú odstránenie toxínov, ako je cholesterol, kyseliny močovej alebo dna, cukrovka, obličkové kamene, atď

Diuretikum:

Pomáha nám eliminovať tekutiny a zabrániť ich zadržaniu. Je obzvlášť vhodný pre prípady obezity v dôsledku nadmernej tekutiny (keď vidíte, že osoba je opuchnutá).

Hepatoprotektívny:

Chráni pečeň a žlčník, prirodzene stimuluje jeho funkciu, takže môže byť veľmi užitočný pri hepatitíde. Zlepšuje funkciu obličiek a pomáha predchádzať cystitíde a uretritíde. Zlepšuje tráviaci proces a otvára chuť do jedla, ideálne pre prípady neefektívnosti alebo anorexie. Pôsobí ako mierne preháňadlo. Zlepšuje stav kože v takých problémoch, ako je akné, akné, žihľavka, psoriáza atď., A tiež zlepšuje hojenie rán. Vďaka obsahu kremíka udržuje zdravie vlasov a pokožky. Jeho obsah železa je výborným nástrojom na prevenciu a liečbu anémie.

Ako ju spotrebovať správne?

Najbežnejší spôsob, ako vziať púpavový čaj je varenie listov a koreňa rastliny. Môžeme piť až tri šálky denne. Ak chcete urobiť dobrú liečbu bez živín, odporúčame túto dávku udržiavať v závislosti od prípadu na jeden až tri mesiace.

Extrakt:

Extrakt, ktorý si môžeme kúpiť priamo od bylinkárov a niektorých odborníkov na výživu, má rovnaké vlastnosti ako infúzie, ale s vyššou koncentráciou, takže je veľmi užitočná, ak chceme vykonať dôkladnejšie upratovanie alebo liečbu niektorých zdravotných problémov, ktoré už sme to už povedali. Môžete tiež dať extrakt do fľaše s vodou na pitie počas celého dňa, a tým zlepšiť diuretické vlastnosti.

Je dôležité poznamenať, že púpava má mierne horkú chuť, čo potvrdzuje jej vlastnosti v pečeni, preto by sme ju nemali pridávať vo veľkých množstvách.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>