TAKTO SA V RUSKU ZACHRÁNILI PRED PROSTATITÍDOU … SILNÝ RECEPT!

Je pozoruhodné, že po odhalení prostatitídy liečba tekvicovými semenami jednoznačne prináša výsledky nielen pre základné ochorenie.

Pacienti často uvádzajú, že sa im počas cesty podarilo zbaviť ďalších menej závažných problémov. Napríklad sa výrazne posilňuje imunitný systém, oveľa menej sa narúša prechladnutie a vírusové ochorenia, zlepšuje sa pamäť a pozornosť, perfektne fungujú tráviace orgány a pozoruje sa odolnosť proti stresu.

Preto je veľmi dôležité používať tekvicové semená nielen počas exacerbácie akejkoľvek choroby, ale aj ako preventívny postup. K tomu nie je potrebné pripravovať žiadny z vyššie uvedených prostriedkov, postačí denne konzumovať malé množstvo surových tekvicových semien alebo oleja.

Tradičná medicína používa tekvicové semiačka na iné účely, nižšie vám ponúkame niekoľko takýchto receptov.

 

Recept číslo 1

Na zvýšenie mužského libida a elimináciu slabosti spôsobenej určitým stresom alebo zmenami v tele súvisiacimi s vekom sa odporúča zomlieť 100 gramov lúpaných surových tekvicových semien a 100 gramov predsmaženej surovej ryže na práškovú hmotu. Potom k nim pridajte 150 gramov masla a 150 gramov prírodného medu, všetko premiešajte a užívajte 2 čajové lyžičky každú hodinu po celý deň.

Recept číslo 2

Ak sa zistí dysfunkcia močového mechúra, mali by ste si vziať olúpané surové tekvicové semená a vziať ich 2-3 lyžice denne. Možno ich brať aj preventívne, tekvicové semiačka dokonale posilňujú svalstvo močového mechúra a upokojujú podráždené sliznice.

Recept číslo 3

Tekvicové semiačka sú nenahraditeľné v ľudovom liečiteľstve a pri liečbe červov a iných parazitov. V takom prípade musíte zobrať 300 gramov sušených a olúpaných zŕn a rozdrviť ich v malých dávkach v mažiari, postupne pridávať 50 mililitrov prevarenej vody. Potom by sa do zmesi malo pridať 15 gramov sladkého medu a deťom by sa malo odobrať 30 – 75 gramov denne, v závislosti od veku, a dospelým 150 – 300 gramov.

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>