Tajný nápoj amerického bylinkára a lekára z Utahu, ktorý vám pomôže schudnúť v rýchlom čase až 5 kg

John Raymond Christopher bol americký bylinkár a lekár Naturopathic v Utahu. Bol známy svojimi mnohými prednáškami o bylinkách a ich prirodzenom hojení. Vyvinul viac ako 50 rastlinných prípravkov používaných po celom svete a založil prírodnú liečebnú školu.

Podľa neho je petržlen veľmi dobrý prírodný liek na ochorenie obličiek. Pomáha predchádzať a bojovať s problémami močového systému a ochorení obličiek, je tiež vysoko diuretický. Existuje veľa receptov, ktoré používajú petržlen na čistenie tela.

Dnes sa dozvieme recept na petržlenový čaj, ktorý vám umožní rýchlo sa zbaviť aj 5 kg. Musíte však mať na pamäti, že to bude do značnej miery voda, ktorá sa zastavila vo vašom tele. Liečba by sa nemala používať príliš dlho. Podľa nášho názoru sú 3 dni optimálnym časom, nemali by sme to robiť dlhšie ako 5 dní. Ak chcete liečbu zopakovať, aby ste očistili telo, urobte si prestávku pred dvoma týždňami.

Prečo? Silný diuretický účinok môže viesť k dehydratácii. Preto pri používaní liečby by ste mali pravidelne piť dva litre vody. Vďaka tomu sa zbavíme vody a toxínov zachytených v tele. To nám umožní schudnúť a zlepšiť účinky stravy, ktorú sledujeme očistením tela.

prísady:

  • 4 polievkové lyžice nasekaného petržlenu
  • 1 liter vody

príprava:

  1. Pripravte si vriacu vodu a nalejte na ňu 5 lyžice nasekaného petržlenu
  2. Zakryte ho 10 minút
  3. Potom pite čaj sám. Môžete vložiť petržlen do vrecka na čaj tak, aby v ňom neplával.

Pite maximálne 2-3 takéto čaje počas dňa. Nezabudnite na vodu. Najlepšie je vybrať si čas, kedy ste doma, napríklad víkend. Budete častejšie chodiť do kúpeľne.

Po ukončení liečby nezabudnite pokračovať v pití správneho množstva vody. Okrem toho, vyhnúť sa alkoholu a soli produktov. To spôsobuje zastavenie vody v tele.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>