Sused si vkladal do topánok sáčok čaju, pozrite sa prečo a možno to začnete robiť taktiež

Zaujíma vás, prečo by ste mali dať čajové vrecúška do topánok na noc? Je to jednoduchý trik, ktorý stojí za to vedieť. Keď chodíme po celý deň v topánkach, potia sa nám nohy, čo je dôvod, prečo sa vnútro topánok stáva vlhkým, čo spôsobuje tvorbu nepríjemného zápachu. Tento trik tento problém vyrieši.

 

Čajové vrecúška do topánok

Čajové vrecká môžu byť čerstvé aj predvarené. V druhom prípade však stojí za to si uvedomiť, že sú sušené, takže ich môžete dať na radiátor vopred. Čaj absorbuje veľkú vlhkosť, ktorá sa nachádza v topánke. Absorbuje aj nepríjemné pachy. Preto, ak sa vaše nohy potia počas dňa, dajte do nich čajový sáčok na večer, takže nebudete mať problém s vôňou, ktorá môže byť trápna.

Stojí za to použiť predtým varené a sušené čajové vrecúško. Určite to bude lacnejšia alternatíva, ako používať čerstvý sáčok zakaždým, čo musíme odhodiť na druhý deň.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>