Super-rýchly a jednoduchý spôsob, ako vrátiť žiarivú bielu farbu vašej podprsenke!

Spodná bielizeň má jednoducho magické vlastnosti. Na jar a v lete som si istá, že dáte prednosť svetlému oblečeniu, a preto vyzdvihne bielizeň vo väčšine prípadov biela. Ale je tu jeden problém – rýchlo stráca atraktívny vzhľad, zožltne alebo zosivie .

Biela podprsenky a nohavičky dosť ťažko vyprať, pretože ich tkanivo nemôže tolerovať drsné bielidla. Teraz vám povieme, čo pridať do vody, aby sa vrátila na podprsenku oslnivá belosť.

Ako vybieliť si podprsenku

PRÍSADY

  • 2 lyžice soli
  • 1 polievková lyžica sódy
  • 1 polievková lyžica prací prášok

POSTUP

  1. Naliať teplú vodu do nádoby, ale nie horúcu. Pridajte ingrediencie a dobre premiešajte, aby sa  rozpustili.
  2. Necháme vsiaknuť podprsenku na 15 minút – to je dosť. Ak bielizeň nie je vo veľmi dobrom stave, nechajte ju vo vode po dobu 30 minút, ale nič viac. Potom prať ručne, ale nie dlho.
  3. Opláchnite podprsenku v čistej teplej vode – a je pripravená. Pamätať: v žiadnom prípade nie sušiť biele prádlo na radiátory – to vzniknú žlté škvrny.

Tento spôsob prania je ideálny nielen pre spodnú bielizeň, ale aj pre ľahké biele blúzky, tričká a košele. Vaše veci budú oslňujúcej bielej po veľmi dlhú dobu.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>