Súhrn potravín, ktoré vám zaručene nepridajú na váhe ani jeden gram, dokonca vás prekvapia úbytkom

Dobrá správa pre všetkých, čo chcú schudnúť. Ukazuje sa, že existujú potraviny, ktoré môžu byť konzumované kedykoľvek a v akomkoľvek množstve, a nebudete tučná! Doplňovanie zásob v tele všetkých nevyhnutných vitamínov a prvkov, dáva pocit plnosti. Je smutné, že to nie sú koláče …

Stráviteľné potraviny telo trávi energiu získanú z predchádzajúceho príjmu potravy. Pri trávení potravín s negatívnymi kalóriami je takmer rovnaké množstvo energie, ktorá je obsiahnutá v prípravku, čo znamená, že prijaté kalórie nie sú prevedené do telesného tuku.

 Produkty z ktorých schudnete

Kapusta 30 kcal na 100 g.  Okrem redukcie hmotnosti skutočnosti, normalizuje hladinu krvného cukru a cholesterolu v krvi.

Brokolica 34 kcal na 100 g, šampion obsahu antioxidantov však úspešne odoláva rast rakovinových buniek. Ideálne pre prípravu tejto zeleniny dusenej, pečenej alebo čerstvej.

Karfiol 28 kcal na 100 g. Podľa dietetických vlastností lepšie ako všetky existujúce typy kapusty. Jesť musia opatrne ľudia s ochorením gastrointestinálneho traktu.

Špargľa 21 kcal na 100 g, bohatým zdrojom vitamínov B a vlákniny.

Uhorky 16 kcal na 100 g. V podstate uhorky vyrobené z vody a celulózy, ako aj pre zásobovanie organizmu s jódom ľahko stráviteľnej forme.

Paradajky 23 kcal na 100 g, jedinečnosť paradajok je vysoký obsah lykopénu – látka, ktorá pomáha znižovať hladinu oxidácie v tele.

Zeler 15 kcal na 100 g najviac zo všetkých nízkokalorickej zeleniny! Zvlášť vhodné vo svojej surovej forme.

Mrkva 32 kcal na 100 g je diétna a žlčopudná zelenina, tiež bohatá na antioxidanty. To pomáha kontrolovať hladinu glukózy v krvi.

Cukety 25 kcal na 100 g, nízkokalorická, ľahko stráviteľná, stimuluje črevá. Ideálne zelenina pre diétu.

Melón je 27 kcal na 100 gramov, nízkokalorický dezert, ktorý možno ochutnať, nebudete mať pocit viny. Skvelá voľba pre manipuláciu dňa.

Kompletne prejdite na tieto diétne potraviny pozostávajúce iba z týchto produktov. Po prvé, nebudete mať pocit slabosti, nebude trvať dlho, a vaša váha rapídne klesnee. Vyvážená strava a mierna fyzická aktivita – je kľúčom k harmónii a zdraviu!

Tak a môžete začať? Zdieľajte so svojimi priateľmi!

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>