Stratili ste veľa na váhe a vaša pokožka je ovisnutá? Pozrite sa, ako ju jednoducho spevniť

Ako spevniť svoju pokožku po chudnutí? Ak stratíte veľa kilogramov, ochabnutá pokožka je takmer nevyhnutným vedľajším účinkom chudnutia. Strata tucta kilogramov hmotnosti je určite skvelým činom, ktorý motivuje k ďalšiemu chudnutiu, ale napriek nášmu chudnutiu nám náš vzhľad nemusí stačiť.

Je to preto, že pokožka začína visieť na pažiach alebo žalúdku. Namiesto toho, aby sme sa cítili skvele a ukazovali naše vysnívané telo, začíname to znova skrývať z iného dôvodu. Potom sa v našej hlave začína tvoriť ďalšia otázka a začneme uvažovať o  tom, ako napnúť previsnutú pokožku po chudnutí.

Prečo po chudnutí pokožka ochabne?

Uvoľnená pokožka po chudnutí alebo tehotenstve je prirodzený proces. Doteraz sa muselo veľa natahovať, čo je dôvod, prečo sa strieborné značky tvoria pri rýchlom náraste hmotnosti. Pokožka sa nemôže natiahnuť tak rýchlo. Keď sa to však stane, je to ako vrece s obsahom tuku 20 kg predtým a teraz 5 kg. Vrecko nie je plné, takže sa uvoľnilo. Viac menej sa to stane s našou pokožkou.

Toto samozrejme musíme prijať, ale s tým môžeme bojovať. Opäť to bude vyžadovať prácu a čas, ale keďže ste už dosiahli toľko stravy, v tejto fáze sa oplatí vzdať. Dnes vám povieme, ako spevniť uvoľnenú pokožku po chudnutí alebo tehotenstve .

Spevňujúca strava pre pokožku

Začnime tým, čo sa najľahšie zmení, t. J. Strava. Toxíny obsiahnuté v pokožke jej neumožňujú rýchlu regeneráciu a nevytvárajú atraktívnu pokožku.

Preto ich musíte opláchnuť a začať piť viac vody. Pite 8 pohárov denne a čoskoro sa Vaša pokožka začne zlepšovať a začne získavať svoju pôvodnú pevnosť. Pamätajte, že samotná pitná voda nestačí. Ak však zozbierate všetky tieto tipy a začnete ich používať, dosiahnete uspokojivé výsledky bez väčších finančných výdavkov.

Nezabudnite na vitamíny

Veľmi cenné budú aj potraviny bohaté na vitamín C. Pomáha posilňovať imunitný systém, ktorý bude užitočný pri cvičení. Poznáte ich neskôr v článku. Je tiež zodpovedný za syntézu kolagénu, vďaka ktorému je pokožka pružná.

Spevňujúci peeling domácej pleti

Ďalším dobrým a lacným spôsobom spevnenia pokožky je domáca soľná krovina. Jeho implementácia je jednoduchá a nie drahá. Môžete ho používať každý deň počas večerného kúpeľa. Masírujte do miest, kde sa pokožka prevísa, niekoľko minút, potom opláchnite vodou.

Na prípravu peelingu budete potrebovať nejaké prísady. Stačí ich zmiešať. Neoľutujete.

prísady:

  • morská soľ (môže byť tiež obyčajná, ak ju máme)
  • rastlinný olej
  • éterický olej (voliteľné)

Lúpanie má jednu dôležitú výhodu. Okrem šúpania pokožky ju tiež masírujeme, čo tiež pozitívne ovplyvňuje jej spevnenie. Tým sa posilňuje prísun krvi do pokožky, čo má vplyv na jej rýchlejšiu regeneráciu. Pravidelnou masážou sa tiež zbavíte vrások 🙂

Cvičenia na spevnenie brušnej kože

Nechceme vás zahltiť cvičením. Viem, že sa necítim komplikovaný. Preto ak sa vám nepáči, je lepšie sa namiesto toho, aby ste sa unavili, naučiť jeden dobrý výkon a jednoducho ho systematicky opakovať.

Drví sa zdvihnutými nohami

Jediné cvičenie, ktoré urobíme, je drvenie so vyvýšenými nohami. Cvičenie na začiatku nebude ľahké, preto pochybujem, že urobíte veľa opakovaní. Ale to nie je zmysel, ide o pravidelnosť. Zo dňa na deň, týždeň na týždeň a mesiac na mesiac to bude pre vás jednoduchšie.

Drtia so zdvihnutými nohami sa robia rovnako ako bežné drtia, iba ak názov napovedá, že nohy sú zdvihnuté. Nerobíme tiež drtia v plnej veľkosti, pretože týmto spôsobom nebudeme schopní trup zvýšiť na kolená. Preto ležte na chrbte, ohýbajte sa a zdvíhajte nohy, ako keby ste sedeli na stoličke, položte ruky za hlavu a zdvihnite trup a zoberte svoje plecia z krajiny. Držte nohy súčasne.

Postavte sa, koľkokrát je to možné a čo najvyššie. Spočiatku môžete robiť napríklad 3 sady po 5 vlekov. Trvajte 10 sekúnd po cvičení. Ak cítite silné napätie a bolesť žalúdka, nebojte sa, znamená to, že cvičíte správne. Ako postupujete, zvýšte počet opakovaní v sérii. Postupom času môžete tiež zvýšiť váhu položením váhy na vaše nohy.

Posilňovacie cvičenia na plecia

Všetky cvičenia, ktoré na vaše ruky kladú veľké namáhanie, sú skvelé. To je dôvod, prečo môžete začať robiť napr. Ženské kliky. Biceps aj triceps pracujú na dámskych pumpách.

Dámske kliky sú vyrobené ako pánske s jedným rozdielom. Odpočívame tiež na kolenách, čo nám uľahčuje cvičenie. Záleží nám však na spevňovaní pokožky rúk a nie na fyzickej únave, takže toto cvičenie je pre nás dosť.

Môžete tiež robiť kliky stojace pri stene. Je to tiež veľmi dobré cvičenie a ešte ľahšie sa dá robiť. Začnite analogicky s 5 opakovaniami a 3 sadami. Postupom času sa pokúste zvýšiť počet opakovaní a dokonca aj sérií.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>