Stopnite prejedanie! 6 nápojov, ktoré pomôžu zabudnúť na jedlo na dlhú dobu. Kontrolujú chuť k jedlu

Diéta sa nezdá byť ohromujúce bremeno na vás, ak používate jeden malý trik. Pite, keď chcete jesť! Chuť k jedlu je nepredvídateľná a často sa objavuje, keď po hlavnom jedle uplynulo menej ako hodinu.

V súvislosti s hormonálnymi poruchami v tele, metabolickými zvláštnosťami, neustálymi stresmi, u niektorých ľudí je ťažké kontrolovať chuť do jedla.

Môžete piť pilulky na zníženie neustálej túžby po niečom na jedenie, a môžete vyskúšať tento zázračný nápoj. Ponúkame 5 možností, ako uspokojiť hlad, bez toho, aby nám neprišlo jedlo ani na um!


Ako znížiť chuť do jedla

Kompót bez cukru

Akékoľvek bobule a ovocie sa hodia: ríbezle, čerešne, čučoriedky, čučoriedky, egreše, jablká … Môžete si vyrobiť rôzne kompóty, môžete variť z jednej prísady. KompÓt pomôže zabiť vašu chuť k jedlu, nasýtiť vás vitamínmi, zlepšiť trávenie a odstrániť toxíny z tela. Samozrejme, že je lepšie piť čerstvé kompóty – konzervy sú zvyčajne varené s cukrom, a to je pre nás k ničomu.

Odvar z jabĺk a hrozienok

Sladký a kyslý odvar z čerstvých jabĺk a hrozienok pomôže kontrolovať nielen chuť k jedlu, ale aj kyslosť žalúdka, vďaka svojmu jedinečnému zloženiu je veľmi užitočná pre deti a dojčiace ženy a pre tých, ktorí chcú schudnúť, je to skutočný nález! Hŕstka hrozienok, 1 jablko, malý hrnček s vodou – všetko, čo potrebujete, aby ste si urobili zdravý nápoj.

Sušené ovocie kompót

Sušené ovocie majú schopnosť vylučovať kyselinu močovú z tela, zabrániť dehydratácii, a nasýtiť krv draslíkom a horčíkom.Kompakt zo sušeného ovocia nie je zvlášť vysoký obsah kalórií, ale zdá sa, že je veľmi výživný. Šálka ​​takéhoto kompótu je všeliek na neočakávaný útok hladu, overený redaktormi!

Voda s citrónom a medom

Voda s citrónom a medom niekedy chuť k jedlu ako také a nie, podobne ako … sladká voda s medom a citrónom – skvelá voľba pre prekonanie nebezpečného hladu. Možno pridať do tohto nápoja škoricu, zrýchľuje metabolizmus, kardamóm, štipku muškátového orieška. Vonia skvele, vyzerajú chutne, dávajú šancu držať sa svojej obľúbenej stravy.

Šípkový odvar

Šípka je bohatá na vitamín C, má obaľujúce vlastnosti – veľmi užitočný nápoj, keď máte bolesť v krku. Šípka má tiež schopnosť zlepšiť črevnú peristaltiku.
Ak ste na diéte, pripravte si nápoj z bokov pre budúce použitie – sladké tóny v kyslom nápoji uhasia smäd a hlad a zároveň prispievajú k chudnutiu.

Kefír

Výberom nízkotučného kefíru namiesto občerstvenia vytiahnete šťastnú letenku. Produkt s nízkym obsahom tuku, fermentovaným mliekom vám pomôže udržať diétu bez prestávok a tiež – dôkladne očistiť telo, do kefíru môžete pridať korenie – nielen obyčajnú škoricu, ale aj rôzne suché byliny ako bazalku a rozmarín. Voňavé a uspokojí hlad bez poškodenia postavy!

Bylinné čaje

Bylinné čaje možno použiť na pitie medzi jedlami. Harmanček, mäta a čaj plicník sú skvelé nápoje, ktoré prerušujú ľahký hlad. Domáce kvas môže tiež obmedziť hlad.

Ak vás obyčajný čaj nepáči a pozeráte sa do šálky s hladnými očami, môžete do nápoja pridať trochu odstredeného mlieka, štipku vanilínu. Ilúzia výživného pitia vyhrá túžbu jesť, skúste to!

Tieto triky sú známe mnohým ľuďom, ktorí si nedokážu predstaviť svoj život bez stravy. Nápoje sú veľmi účinné a poskytujú vynikajúci výsledok: kontrola nad pocitom hladu sa stáva skutočným. Otestujte a ukážte svojim priateľom, ako schudnúť s radosťou!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>