Stlačte 1 citrón, pridajte 1 polievkovú lyžicu olivového oleja a po zvyšok svojho života budete zdravý ako rybyčka

Je to úžasné!

Dnes predstavujeme jeden z prirodzených prostriedkov, ktoré zahŕňajú mnohé výhody. V tejto pozoruhodnej kombinácii sú len dve zložky.

Všetko, čo musíte urobiť, je skombinovať olivový olej a citrónovú šťavu v čajovej lyžičke a je to pripravené.

Výhody 

Zabraňuje zápche

Táto kombinácia pomáha zmazať sliznicu gastrointestinálneho traktu a tiež aktivuje funkciu močového mechúra a močového mechúra. Obsahuje antioxidanty, ktoré nám pomáhajú zbaviť sa toxínov a pomôcť akýmkoľvek spôsobom správne stráviť potraviny.

Kardio ochranný účinok

Olivový olej je bohatý na mastné kyseliny, ktoré pomáhajú kontrolovať a zlepšovať krvný obeh a tiež odstraňujú zlý cholesterol. Je tiež protizápalovým činidlom a obsahuje množstvo vitamínov.

Udržiava vyváženú pečeň a žlčník

Keď sa cítime opuchnuto, ťažko a unavene, zvyčajne sa to stane, keď je naše telo v stave intoxikácie. Pomôže vašej pečeni vyhnúť sa týmto toxínom.

Kĺbové alebo reumatické bolesti

Vďaka svojim protizápalovým vlastnostiam každé ráno čajová lyžička tejto receptúry bojuje proti týmto nepríjemným bolestiam.

Na posilnenie pokožky, nechtov a vlasov

Ak chcete posilniť slabé, krehké nechty, pripravte zmes 1 polievková lyžica olivového oleja a 1 lyžička citrónovej šťavy pomôže. Pponorte si nechty 10 minút pred spaním do zmesi. Môžete tiež spať v tenkých bavlnených rukaviciach, takže zmes citróna a olivového oleja  lepšie prenikne.

Olej a citrón pomáhajú vlasom stať sa zdravými, silnými a lesklými a môžu tiež pomôcť kontrolovať lupiny. Antiseptické a sťahujúce vlastnosti citrónu môžu pomôcť pri liečbe kožných ochorení. Zmiešajte a vypite 1 polievkovú lyžicu olivového oleja s čerstvo vylisovanou citrónovou šťavou, ktoré pomáhajú udržiavať zdravé telo, lesklé vlasy a hladkú pokožku.

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>