Steny vášho domu sú samá pleseň? Nezúfajte, aj na tento problém máme riešenie, stačí vám len jeden produkt, ktorý neobsahuje žiadne chemikálie

Ak ste si všimli plesne na stenách svojho domova, ale neviete, ako ich zničiť, pretože stále viac a viac rastú, rozhodli sme sa tu predstaviť jednoduchú prirodzenú zmes, ktorá vám pomôže ich odstrániť a zabrániť ďalšiemu rastu!

Používa sa esenciálny olej čajovníka, ktorý je dokonca 100 krát účinnejší ako kyselina karbolová! To je prírodná zložka, ktorá udržuje životné prostredie čisté a bezpečné a rozlúčite sa s plesňou!

Čajový strom pochádza z Austrálie, ale rastie aj v mnohých rôznych častiach sveta. Môže byť použitý proti baktériám, akné, hubám, astme, popáleninám, infekciám a lupinám!

Tu je náš špeciálny recept na plesne:

zloženie:

  • 1 rozprašovacej fľaše
  • 2 čajové lyžičky esenciálneho oleja z čajovníka
  • 2 šálky vody

Príprava a použitie:

Pridajte vodu s olejom do rozprašovacej fľaše. Potom ju zatvorte a potraste. Striekajte každú oblasť vo vašej domácnosti, ktorá má pleseňť. Nechajte to pôsobiť 5 minút a potom to zotrite pomocou kefy alebo špongie. Výsledok tejto úžasnej zmesi vás naozaj ohromí!

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>