Staroveký japonský recept na odstránenie vrások. Budú vám po ňom tipovať o 10 rokov menej a možno aj o ďaleko viac

Je nepopierateľné, že japonské ženy sú jednou z najkrajších žien na svete a v každom veku vyzerajú skvele. Samozrejme, tajomstvo ich krásy je skryté v nástroji, ktorý sa používa už mnoho storočí, a jeho hlavnou zložkou je samozrejme ryža.

Pre omladenie pokožky je ryža skutočne nevyhnutná. Bohužiaľ, okrem japonských, veľmi málo ľudí vie o jej zázračných vlastnostiach!

Obsahuje kyselinu linolovú a skvalén, ktoré sú silnými antioxidantmi, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu, čo výrazne spomaľuje výskyt vrások.

Okrem toho je ryža bohatá na vitamín E a gama-oryzanol, ktorý je známy svojou schopnosťou chrániť srdce a znižovať hladinu cholesterolu v krvi.

Odporúčame Vám pripraviť jednoduchú japonskú masku, ktorá vyhladzuje vaše vrásky a dodá vám perfektnú pleť! Táto maska ​​bude vašu kožu uzdravovať a hydratovať.

Zloženie:

  • 3 lyžice ryže
  • 1 lyžica medu
  • 1 lyžica mlieka

Spôsob prípravy:

Umyjeme ryžu a uvarte ju vo vode do mäkka, ale ponechajte vodu, v ktorej bola varená. Ryžová voda má silné antioxidačné vlastnosti. Zvlhčuje pokožku a stimuluje krvný obeh, pomáha pri odstraňovaní vrások a zmierňuje zápal.

Zmiešajte jednu lyžicu teplého mlieka s uvarenou ryžou a pridajte lyžicu medu.

Použitie:

Očistite pokožku, naneste masku a nechajte ju vysušiť na tvári. Potom opláchnite vodou, v ktorej ste varilili ryžu. Tento postup musíte zopakovať aspoň raz týždenne, aby ste dosiahli lepší účinok.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>