Staňte sa krajšími za tridsať dní! Tieto kúzla sú schopné skutočných zázrakov

Krása, ako veľa ľudí vie, je silnou silou. Kto by nesníval o tom, že si bude môcť vychutnať kríž ohňom okúzľujúcich pohľadov svojho okolia, urobiť atraktívny dojem na ostatných a nájsť ju ako peknú, prosperujúcu ženu! Samozrejme, najdôležitejšou podmienkou pre krásny vzhľad je telo zdravého jedinca.

Tu je niekoľko rád, ktoré vám pomôžu vylepšiť ich a zdravšie. Nielenže sú tieto tipy mimoriadne účinné, ale pozitívny účinok môžeme dosiahnuť veľmi rýchlo, pretože za 30 dní vidíme úžasné výsledky. Čítajte teda tieto zhromaždené chytré veci a každý deň sa stáva očarujúcim a nezabudnite, že stále lepšie je vždy dobré.

Ako sa stať krajším za pouhých 30 dní?

1. Ľanové semeno

Jesť ľanové semeno každý deň! Najlepšie je jesť ľanové semeno ráno hneď po vstaní. Na dosiahnutie požadovaného účinku stačí jesť iba jednu polievkovú lyžicu. Jedným zo spôsobov, ako ho konzumovať, je jeho konzumácia teplou vodou a jeho dôkladné žuvanie. Prípadne ju rozomelte na mlynčeku na kávu a pripravte raňajky z ľanového semena, napríklad ľanového semena.

Tajomstvom ľanových semien je očistenie tela. Ľan je tiež veľmi užitočný pre pokožku, vďaka čomu je hladšia, hladšia a mladšia. Ľanové semeno je tiež dôležité pre vlasy a nechty, pretože ich polynenasýtené mastné kyseliny pomáhajú zdraviu. Nehovoriac o tom, že keď budete jesť ľan, uvidíte malé zníženie telesnej hmotnosti, inými slovami, tí, ktorí jedia nižšie, schudnú. To všetko bez ohrozenia nášho tela.

2. Varená repa

Konzumácia varenej repy sa tiež odporúča každý deň. Môže sa použiť na prípravu chutného šalátu, najmä v kombinácii s slivkami, orechmi alebo cesnakom. K nášmu šalátu môžeme pridať aj kyslú smotanu s nízkym obsahom tuku.

Červená repa je skvelý čistič krvi a má dobrý vplyv na prácu mnohých vnútorných orgánov. Pokúste sa jesť červenú repu každý deň a zistíte, že váš tráviaci systém bude fungovať omnoho lepšie a budete cítiť priaznivý účinok repy na kožu. Verte mi, veľa záleží na jedle, ktoré jete!

3. Glycerín a vitamín E

Pred spaním používajte tvárovú masku s obsahom glycerolu a vitamínu E. 30 gramov glycerolu vyžaduje asi 10 kapsúl vitamínu E na získanie glycerolu. Masku naneste na predtým dôkladne očistenú pokožku, ak je pokožka mierne lepkavá, nastriekajte ju malým osviežovačom tváre. Táto úžasná zmes vyhladzuje vrásky a osviežuje pokožku.

4. Jadro vlašských orechov

Pri desiate použite veľa orechov! Až 50 gramov orechov, mandlí atď. Denne. spotreba sa odporúča. Pokiaľ ide o vlasy a nechty, orechy samy padli z neba. Po chvíli uvidíte, že sa výrazne zlepší zdravie celého tela. Orechy okrem toho stoja za to nielen pre svoju krásu a dobrý vzhľad, ale aj preto, že majú účinok stimulujúci mozog. Toto je veľmi významné plus.

5. Suchý horčicový krém

Pripravte si krém z mletej horčičnej semienka a rastlinných olejov (najlepšie je olivový olej alebo tráviaci olej), naneste na vlasy, zabalte do fólie, potom uterákom a nechajte pôsobiť 20 minút.

Naše vlasy sú jednoducho krásne: lesklé, lesklé a zdravé. Horčica pomáha vlasovým cibuľkám rásť, takže po dvoch týždňoch používania tohto krému sa budete cítiť dlhšie.

6. Spacie ponožky

Toto je nočné oblečenie vyrobené z prírodného materiálu, ktorým môže byť vlna alebo bavlna. Pred nasadením nohavičiek namažte chodidlá maslom, do ktorého môžete pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja mäty.

Po mesiaci nepretržitého používania uvidíte, o koľko sa vaše nohy stanú lepšími, a všetci sa na ne budú závidieť. Takáto jemná pokožka je nanajvýš pre batoľatá! Je to vynikajúca príležitosť pripraviť sa na dovolenku na pláži.

7. Pšeničný klíčok

Pšeničný klíčok je jedným z najväčších prispievateľov do dlhých rias. Vypláchnite z riasenky a skúmavky, umyte a dôkladne opláchnite, potom naplňte olejom z pšeničných klíčkov. Môžete si ju teraz kúpiť prakticky v akejkoľvek lekárni. Po mesiaci budú vaše riasy omnoho dlhšie a plnšie. Pšeničné klíčky sa tiež ľahko nanášajú, pretože sa dajú ľahko aplikovať na riasy pomocou riasenky.

8. Morská soľ

Môžeme urobiť dokonalý peeling pomocou morskej soli a kyslej smotany. V takom prípade vyberte z kyslej smotany vyšší obsah tuku. Po osprchovaní dôkladne otrite pokožku týmto exfoliátorom a opláchnite svoje telo teplou vodou.

Pravidelné používanie kroviny má veľmi dobrý vplyv na našu pokožku, pretože na jednej strane odstraňujeme všetky odumreté bunky a na druhej strane sa naša pokožka stáva veľmi hodvábnou. Kyslá smotana navyše nedovoľuje, aby soľ poškodila našu pokožku, ale naopak ju vyživuje. Preto nebuďte leniví používať tento úžasný peeling každý deň, ktorý môže vyriešiť aj notoricky známe problémy, ako je obávaný celulitída. Veľkou výhodou zmesi morskej soli a kyslej smotany je to, že sa môže uchovávať v chladničke.

9. Olej z jogurtu

Jedinou nevýhodou je cena tohto úžasného oleja, ale to je úplne pochopiteľné. Namažte našu tvár prasačím olejom v oblastiach s ranami, jazvami, vráskami, popáleninami alebo akné.

Tento olej sa úplne vstrebáva a regeneruje pokožku. Bravčový olej obsahuje skvalén, ktorý sa tiež nachádza v pokožke v iných formách.

10. Mentolový olej

Mentol éterický olej je vynikajúci osviežovač vlasov. Zmiešajte päť kvapiek esenciálneho oleja mäty v jednom litri vody a po každom umytí vlasy opláchnite touto tekutinou.

Je to perfektné riešenie pre mastné vlasy, ale aj pre tých, ktorí trpia lupinami. Osviežuje vaše vlasy neuveriteľným spôsobom! Vďaka svojmu spevňujúcemu účinku uvoľňuje olej z mäty tiež bolesti hlavy; Preto sa oplatí používať.

Ak budete tieto tipy dodržiavať iba mesiac, budete oveľa zdravší a budete vyzerať krajšie. Určite sa oplatí vyskúšať si, aby si zlepšili svoje pohodlie, pretože keď sa vo svojej vlastnej koži cítite dobre, nie ste len krajší alebo sviežejší, ale máte aj sebadôveru, aby ste zvýšili svoj úspech.

Tieto úspešné tipy a rady môžu tiež zaujímať vaše priateľky! Tak im povedzte, ako sa môžu stať oveľa krajšími za 30 dní!

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>