Stačilo 7 dní a jeden kúzelný drink! Brušný tuk zmizol a moja postava je na nespoznanie

Tuk v brušnej dutine, je problémom nejedného človeka. Bojuje sa s ním pomerne ťažko a zdĺhavý proces chudnutia vie odradiť mnoho ľudí. Ak sa ani vám nedarí vypracovať ploché bruško a veríte, že chirurgický zákrok by to vyriešil, musíme vás sklamať – chirurgom sa doteraz zatiaľ nepodarilo takýto postup vykonať.

Čo teda robiť?

Po prvé prechod na správnu výživu. Prehodnoťte svoj jedálniček a zvýšte konzumáciu potravín rastlinného pôvodu. V ideálnom prípade by sa mala vaša strava skladať z ovocia a zeleniny, ktoré budú tvoriť 70% celkovej potravy.

Po druhé je konzumácia nápoja bojujúceho s brušným tukom rýchlym a efektívnym spôsobom. Takto si ho môžete pripraviť aj Vy!

Čo budete potrebovať?

  • 1 čerstvú uhorku
  • 1 stonku zeleru
  • 3 kúsky ananásu
  • 1 hrnček petržlenovej vňate

Potom, čo si všetko potrebné dôkladne umyjete, nakrájajte ingrediencie na kúsky, vložte do mixéra a rozmixujte. Svojou konzistenciou sa bude podobať nápojmi smoothie. Na rozdiel od mnohých iných nápojov spaľujúcich tuky je táto voľba nielen účinná, ale aj veľmi chutná.

Pite to každé ráno na prázdny žalúdok. Neodporúča sa príprava porcií na niekoľko dní dopredu a ich následné skladovanie v chladničke – účinok sa výrazne zníži. Proces trvá 1 týždeň, po ktorom si môžete dať pauzu 1-2 mesiace.

Prečo je potrebné, aby ste sa zbavili brušného tuku?

Neznamená to, že takýto druh tuku musí vašu postavu „kaziť“, ale na druhej strane nie je vôbec bezpečný. Tieto tukové zásoby chránia vnútorné orgány, ale len v prípade, že ich hodnota nepresahuje 10-15% množstva telesného tuku.

Nahromadenie viscerálneho tuku môže spôsobiť vážne ochorenia:

  • hormonálne poruchy
  • kŕčové žily
  • infarkt myokardu
  • onkologické ochorenia
  • metabolické poruchy

Ak sa v budúcnosti nechcete zaoberať týmito problémami, choďte na preventívnu prehliadku ešte dnes.

Úprava stravy

Dôležitá rada – neprejedajte sa a nejedzte na noc. Tiež si doprajte jednodňové pôst raz týždenne. Nasledujúce produkty by ste mali odstrániť z jedálnička: tučné mäso, pečivo, pečené zemiaky, sušienky, čipsy, margarín, kyslú smotanu, majonézu, salámu, čokoládu, sladkosti a koláče.

Naopak, existujú aj produkty, ktoré je nutné o niečo viac zaradiť do jedálnička: kačicu, morku, hus, hovädzie mäso a tvaroh. Ak pečivo, tak z hrubej pšenice. Doprajte si aj viac ovocia a zeleniny.

Vďaka tomuto nápoju prídete o pár prebytočných kíl a zlepšíte svoje zdravie v každom veku. Postupujte podľa týchto pokynov a môžete sa zmeniť k lepšiemu nielen svojím vzhľadom, ale aj vnútorným pocitom.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>