Stačia vám iba 2 dni a zbavíte sa vrások, pigmentových škvŕn a tmavých kruhov z tváre

Všetci vieme, že koža je najväčším a najcitlivejším orgánom tela, pretože je neustále vystavená vonkajšiemu prostrediu, má za úlohu chrániť vnútorné orgány.

Vaša pleť môže trpieť slnkom, znečisťujúcimi látkami a mnohými ďalšími faktormi. V priebehu času sa môžu objaviť škvrny, vyrážky a vrásky.

Ak nevenujeme pozornosť svojej koži, následky môžu byť nezvratné, pretože je veľmi jemná a ľahko sa poškodí. To všetko však nie je jednoduché a vyžaduje si nejaké úsilie.

Pomocou týchto domácich opravných prostriedkov môžete získať efektívne výsledky.

Maska na vrásky škvrny a akné

zloženie:

  • jablčný ocot
  • sóda bikarbóna
  • 1/2 citróna
  • med

Príprava:

Zrieďte lyžicu octu jablčného v pol šálky vody, potom pridajte sódu na pečenie, potom citrónovú šťavu a nakoniec med. Všetko premiešame veľmi dobre. Môžete uložiť zmes, aby ste ju mohli použiť vždy, keď chcete.

Umyte si tvár, aby ste odstránili stopy make-upu a nečistoty. Aplikujte túto zmes na kožu, nechajte ju pracovať 10 minút a odstráňte ju teplou vodou.

Vysušte ručníkom veľmi jemne. Niekoľko dní po použití tejto masky uvidíte, ako sa vaša pokožka začne dramaticky meniť. Táto maska ​​vás ušetrí z vrások, škvŕn a iných problémov bez veľkého úsilia a zbytočných nákladov.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>