Stačia 3 dni a všetky otvorené póry zmiznú, nezostane ani bodky

Póry sú malé otvory v našej pokožke, ktoré jej umožňujú dýchať. Normálne by pre nás nemali byť viditeľné, ale s vekom rastú, rastú a vyzerajú nevzhľadne. Môžete použiť domáce prostriedky, ktoré zúžia póry a obnovia pôvodnú žiaru pokožky.

Naše ošetrenie bude pozostávať z troch fáz. Každý deň budeme používať iný výrobok pre domácu starostlivosť o pleť. Prvý deň to bude špeciálna tonikum, ďalší deň maska ​​a nakoniec nočný krém. Po tomto ošetrení póry zmiznú!

Deň 1 – pleťové tonikum

Ocot jablčného muštu má za následok uzavretie pórov a vyrovnanie jeho pH. Okrem toho tiež zabraňuje kožným infekciám.

prísady:

  • 5 polievkových lyžíc octu jablčného muštu
  • 2 poháre vody

Začneme zmiešaním týchto zložiek v sprejovej fľaši. Potom si očistite tvár, postriekajte ju vodou a octom a nechajte ju uschnúť. V noci naneste na tvár zvlhčovač, môže to byť aj obyčajný kokosový olej.

Deň 2 – vaječná maska

Bielkoviny sú pre našu pokožku cenné a prinášajú mnoho výhod. Obsahuje tiež kolagén, ktorý obnovuje jeho pevnosť.

prísady:

  • 1 vaječný bielok
  • 2 lyžice mletej obilniny
  • 2 lyžice citrónovej šťavy

Rozmiešajte ovsené vločky v mixéri. Pridajte k vajíčkam a citrónovej šťave, premiešajte a naneste na očistenú tvár po dobu 30 minút. Po uplynutí tejto doby si masku umyte z tváre.

Deň 3 – nočný krém

Na vytvorenie krému použijeme aloe vera gél, ktorý by mali ženy používať po 30 rokoch. má veľa výhod pre našu pokožku, o ktorých si môžete prečítať.

prísady:

  • aloe vera gél

Aloe gel samotný sa nanáša na tvár dobre a masíruje ju a nechá ju celú noc. Umyte si tvár až ráno po prebudení. Najlepšie je použiť gél z vlastnej rastliny.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>