Stačí vypiť pohár tohto osvedčeného džúsu a zničíte veľa chorôb

Odšťavovanie je jedným z najlepších spôsobov, ako si užiť výživné látky zo zeleniny a ovocia. Extrahuje šťavu z čerstvých plodov a výsledná tekutina obsahuje väčšinu vitamínov, minerálov a rastlinných chemikálií.

Odborníci tvrdia, že čerstvo vylisované šťavy môžu byť dokonca prospešnejšie ako surové ovocie a vegetariáni samotné a vďaka vysokým množstvám vlákniny podporujú zdravú funkciu tráviaceho systému.

Odšťavovanie je prirodzený spôsob, ako znížiť riziko rakoviny, posilniť imunitný systém, detoxikovať telo a podporiť proces straty telesnej hmotnosti.

Je to zábavný a chutný spôsob, ako zvýšiť príjem ovocia a zeleniny a využívať výhody, ktoré ponúkajú. Kombinácia, ktorú dnes navrhujeme, je neuveriteľne zdravá a prospešná a jej liečivé vlastnosti zlepšujú zdravie rôznymi spôsobmi.

Tento prírodný liek kombinuje živiny jabĺk, mrkvy a cvikly.

Jablká sú bohatým zdrojom vitamínu C a vlákniny, uhľohydrátov, najmä fruktózy a glukózy a neobsahujú žiaden tuk ani cholesterol. Tieto plody pomáhajú chudnutiu, zlepšujú zdravie očí a dodávajú telu energiu.

Mrkva obsahuje antioxidanty A, B, C, E a K, selén, draslík, horčík a karotén, ktoré znižujú riziko rakoviny.

Červená repa poskytuje vysoké hladiny draslíka, kyseliny listovej, mangánu, vlákniny, železa, vápnika a vitamínov C a A.

Preto tento silný nápoj podporuje zdravie mnohými spôsobmi vrátane:

Zlepšené zdravie srdca

Mrkvová šťava je bohatá na fytonutrienty, ako je luteín, alfa a beta-karotén, ktoré zvyšujú zdravie srdca. Jablká znižujú hladinu zlého cholesterolu (LDL) a regulujú krvný tlak a šťava z červenej repy zlepšuje pružnosť krvných ciev.

Zlepšuje videnie

Šťava zlepšuje videnie a lieči červené, suché a unavené oči.

Zlepšenie zdravia žien

Upokojuje menštruačné bolesti, bolestivé kŕče a ďalšie príznaky PMS, dodáva potrebné množstvo železa a počas menštruačného cyklu lieči únavu.

Zlepšené zdravie pokožky

Protizápalové vlastnosti tejto šťavy liečia baktérie a vírusy, upokojujú alergie, liečia kožné ochorenia a opravujú poškodenie kože. Táto zmes navyše spomaľuje starnutie, zabraňuje vráskam a zvyšuje pružnosť pokožky.

Tu je návod, ako to pripraviť:

V mixéri zmiešajte všetky prísady v rovnakom množstve. Potom šťavu jednoducho odfiltrujte a uložte do chladničky. Vypite pohár každé ráno na lačný žalúdok hodinu pred raňajkami. Potom ju popíjajte znova popoludní. Urobte si z toho rutinu po dobu troch mesiacov a zažijete pôsobivé zlepšenia zdravia.

 ZDROJ:naturalcuresworld.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>