Stačí použiť tieto 2 prísady a vaše póry zmiznú navždy a vaša tvár bude čistejšia ako kedykoľvek predtým

Mnoho ľudí má problémy s rozšírenými pórmi. Tento problém s kožou je zjavný najmä u ľudí s mastnou pokožkou. Časom póry zhromažďujú nečistoty a prach a pokožka tváre začína vyzerať nerovnomerne.

Existujú rôzne kozmetické prípravky, ktoré sú špeciálne určené na čistenie pórov, ale nie sú veľmi účinné a zvyčajne obsahujú chemikálie.

V dnešnom článku vám predstavíme niekoľko prírodných liekov, ktoré dokážu urobiť zázraky pre vašu pleť.

Budete potrebovať niekoľko jednoduchých ingrediencií, ktoré sú neuveriteľne účinné.

Citrónová šťava a vaječná biela

V miske zmiešajte 2 vaječné bielky a niekoľko kvapiek citrónovej šťavy. Zmiešajte, kým nezískajte hustú pastu a potom ju naneste na tvár. Nechajte to pôsobiť 15-20 minút. Potom umyte tvár. Táto maska ​​je neuveriteľne efektívna a odstráni všetku mŕtvu kožu, nadbytočný tuk a tiež utiahne póry.

Citrónová šťava a paradajky

Vezmite 2 paradajky a spravte kašu. Potom pridajte niekoľko kvapiek citrónovej šťavy a premiešajte, kým nezískajte hustú pastu. Aplikujte vloženú pastu na tvár, najmä na postihnuté miesta. Nechajte ju na pokožke až kým nevyschne, asi 15-20 minút, a potom opláchnite. Kvôli kyseline v citróne a paradajke bude úplne odstránený tuk z tváre.

Uhorka, ružová voda a citrón

Táto neuveriteľne silná kombinácia je ideálna na čistenie pórov. Prvým krokom je vyčistenie uhorky a nechá sa len mäsitá časť. Potom vezmite 1 čajovú lyžičku ružovej vody a 3 až 4 kvapky citrónovej šťavy. Ďalším krokom je položiť zmes na tenkú tkaninu a položiť ju na tvár. Nechajte to pôsobiť asi 15 minút, kým nie je úplne suchá. Potom umyte tvár. Vďaka tejto kombinácii bude vaša tvár čistá a jemná a súčasne sa póry znížia.

 

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>