Stačí jedna surovina z vašej chladničky a vaša pleť bude spevnená, hydratovaná a vyživená, jej výsledky sú úžasné

Nie je žiadnym tajomstvom, že aby koža zostala krásna, dobre upravená a mladistvá, nedá sa vyhnúť použitím masiek. Najobľúbenejšie prostriedok pre starostlivosť o pleť sa považuje normálne, slepačie vajce . Proteín má schopnosť očistiť a spevniť kožu a vaječný žĺtok – je výborným zdrojom lecitínu, ktorý hydratuje a vyživuje pokožku. Vajcia obsahujú vitamíny A, B, D, čo umožňuje koži zostať mladá tak dlho, ako je to možné. Maska z vajec je vhodná pre všetkých, bez ohľadu na vek.

Ako pripraviť masku z vajec na tvár?

budete potrebovať:

  • 1 vajce
  • papierové obrúsky
  • štetec
  • vidlica
  • 2 misky

príprava:

Oddeľte žĺtok od bielka a dať ich do samostatných misiek. Dôkladne rozšľaháme bielko s vidličkou.

Vyčistite si tvár a aplikovať štetcom na ňom bielko.

Rozprestrieme si servítku a pokryjeme celú tvár. Pokryjeme tvár ďalšou vrstvou bielka. Len nepreháňajte to, maska musí byť dobre uschnúť.

Po 20-30 minút, stuhne. Chyťte masku pod bradou a prudko ju vytiahnite smerom nahor. To môže spôsobiť nepríjemné pocity, ale tak by to by malo byť, ak chcete dosiahnuť dobrý účinok.

Rozšľaháme žĺtok a rozotrieme na kožu, môžete pridať pár kvapiek olivového oleja. Po 10 minútach, umyte teplou vodou. Budete príjemne prekvapení, s výsledkom.

 Zostať mladá a krásna tak dlho, ako je to možné!

 

ZDROJ:SOVKUSOM.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>