Spoznajte najlepšie prostriedky na rýchly rast nechtov. Už o 10 dní nebudete veriť vlastným očiam

Naše nechty obsahujú druh bielkovín, ktorý sa niekedy nazýva keratín. Naše nechty obvykle rastú rýchlejšie v porovnaní s našimi prstami. Mnoho aspektov môže pomôcť k pomalému rastu nechtov, napríklad lieky, zdravotné problémy a výživa.

V tomto článku sme sa rozhodli zdieľať niekoľko nápravných prostriedkov, ktoré vám pomôžu urýchliť rast nechtov.

CESNAK

Cesnak je považovaný za jeden z najlepšie uznaných domácich liekov, pokiaľ ide o urýchlenie rastu nechtov. To chráni nechty pred akoukoľvek kontamináciou, pretože je bohatý na množstvo antifungálnych a antibakteriálnych vlastností. To robí naše  nechty elegantné a pevnejšie.

Po prvé, musíte dať cesnakový klinček na polovicu. Naneste cesnak jemne na prsty a uistite sa, že toto zostane niekoľko minút. Pretože musí byť namočený do nechtov, pórov a kože.

Môžete tiež miešať niekoľko cesnakových strúčikov, aby ste vytvorili pastu. Použite to na nechty na minútu. Dobré výsledky sa objavia v blízkej budúcnosti!

VITAMÍN E

E vitamín je látka, ktorú musíme mať, aby sme mali zdravé vlasy a nechty. Spôsobuje ich rozvoj.

Pridajte nieky olej do niektorého vitamínu E. Všetko premiešajte.

Zohrejte zmes.

Použite zmes pred spaním. Nechajte ju pôsobiť po celú noc. Ráno budete prekvapení výsledkami!

NOČNÁ LIEČBA

Nočná doba je ideálna na liečbu nechtov. Tu je proces, ktorý je predtým, ako sa dostanete do postele, a budete potrebovať len vitamín E, ktorý obsahuje oleje:

Otvorte 2 alebo 3 doplnkové kapsuly. Použite materiál na nechty.

Dajte si ruky na manikúru na ruky a tak choďte spať.

Odstráňte olej z prstov ráno, rovnako budete pozorovať veľké rozlíšenie. Bolo by najlepšie vykonať tento proces po dobu 7 dní s cieľom sledovať optimálne výsledky.

ZDROJ:organichealthuniverse.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>